Sizi etkileyen en güzel söz neydi?

simdiye kadar birisinden en güzel duydunuz söz nedir .. sizin icin anlamli olan .. sizin hosunuza giden ..

0|0
5|10

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 9

• geçen sene ayrılırken çıktığım kız söylemişti ne kadar faceden çalıntı olsada o söylediği için unutmadım ne yalan söliyim :)

''Bitti diyorsun tamam bitsin o zaman bakma gözlerime.ya tam bitir ihtimal kalmasın yada gel benimle ol ihtimali bile olmasın.'' demişti bende tamam seninle olmak istiyorum dediğimdede yok o sadece söz gelimi ben taşıyamıyorum artık bu yükü filan dedi ne kadar dokunmuştu :/

0|0
    0|0
    • döktürdün valla ..

• :) tekrar tesk ederim..

• hayat seni güldürmüyorsa, espiriyi anlamadın demektir

0|0
    0|0
  • aşkımla telde konuşurken onun telefonda oyyy oy demesi beni yeniden doğmuş gibi yapıyor o söyleyişi beni bitiriyor :D beni en etkileyen söz budur :D

2|0
    0|0
  • Aslında insanlar seni hayal kırıklığına uğratmıyor. Sadece sen, yanlış insanlar üzerinde hayal kuruyorsun.

0|0
    0|0
  • dostlarımı azalttım baktım ki düşmanlarımda azalmış.

0|0
    0|0
  • Gözlerin gözlerimle gözlediği gözleri görseydi gözlerimle gözlerin göz göze gelirdi

0|0
    0|0
  • Kız dediğin İstanbul gibi olmalı fethi zor, fatihi bir tane olmalı

0|0
    0|0
  • bir ülkede gölgelerin boyu insanların boyunu geçiyorsa, o ülkede güneş batıyor demektir.

0|0
    0|0
  • no gut, no glory !

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Belki herkes ıcın anlamlı degıl ama sevgılım cok kotu bır kavga sonrası bana sabah cocuklarımın annesı benım bırıcık karım olurmusun dıye mesaj atmıstı cok duygulanmıstım :)

0|0
    0|0
  • sen benımgelecegımdekı tek hatunsun demıstı vaaaay okuze bak eyvallah tatlım dıye cevaplamıstım cok anlamlı bı konusma olmustu:)

0|0
    0|0
  • Sevgilimin bana dunyadaki cennetimsin demesi...

1|0
    0|0
  • Bana kimse güzel bisey demedi :( benim de cok vardı ama hepsi melankolik o yuzden hic yazmıyorum:D

1|0
    0|0
  • ebabil bir kussa saka daha kustur ilvanlim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...