Aamir Khan hayranları...The Best Actor !?

Uzuuuuuuun zamandr bir Aamir Khan fanıyım ve onu çok seviyorum (tek aşkım ilk aşkım diyebilirim) aranzda benim kadar Aamir Khan hayranı olan var mı? :)

0|0
9|24

En İyi Erkek Görüşü

• evt oscarı hakeden bir adam... ama o dünyaya açılmak varken sadece hint filmleri çevirmeye devam ediyo

0|0
    1|0
    • Haklsn ama o öyle istiyor yani kendini beğenen biri değil o yüzden dünyanın onu tanınmasını ve begenmesini istemiyor :(

• ben dahada büyüyebileceğini söledim sadece kendi seçimi elbette:) eic için teşekkürler bu arada:)

• :) ;) rica ederim ama hâlâ sana hak veriyorum dahada büyüyebilir :D

Erkekler Ne Diyor 23

• Memento'nun taklidinde oynamış bir adam, sinema kültürü olmayanlar da üstüne atlıyor. Ben adamı seviyorum ama hint sineması ile kendisini harcıyor diyebilirim.

1|0
    0|0
    • Aynen öyle ama Yeşilçamda olmasndan iyidir değil mi ? :D

• Yani yani ama bilen biliyor zaten yavaş yavaş herkes tanycak bence :) inş. :D

• Boyu kısa, çok yakışıklı olduğu da söylenemez. Şu an şöhretinin doruklarında, daha fazlasını beklersen hayal kırıklığı olur senin için.

• 3 idiot , özel çocuğun yeteneğini çıkardığı film ve ikizi hiperaktif kardeşiyle ilgili filmleri çok güzeldi.
    etkileyici filmler yapıyor.

0|0
    0|0
  • hayranı değilim

0|0
    0|0
  • Morgan Freeman daha ölmedi. Lütfen abartmayin şu bolywood u.

0|0
    1|0
    • Sen onları seversin ben bunları görüş farklılıkları :) ama haklsn onlarda az değil :)

• 1987 Street Smart filmiyle Oscar adaylığı-En iyi yardımcı erkek oyuncu
      1989 Driving Miss Daisy filmiyle Oscar adaylığı-En iyi erkek oyuncu
      1994 Esaretin bedeli filmiyle Oscar Adaylığı-En İyi erkek oyuncu
      2004 Million Dollar Baby filmiyle Oscar kazandı-En iyi yardımcı erkek oyuncu

Hâlâ sevip sevmeme meselesi diyorsan sinemadan anlamıyorsun demektir.

• Tabi tabi çok haklsnz :D

• Adamın çocuğuyla aynı yaştasın ne aşık olması haspam.

1|0
    0|0
  • Severim
    güzel flimleri var

0|0
    0|0
  • Adamın filmleri gerçekten harika hint filmlerini sevmeme neden olan kişi :)

Biraz uzun sürsede filmler gayet güzeller

0|0
    0|0
    • Filmler çok uzun ama hint filmi olunca bilmiyorum ama zaman hemen geçiyo hele ki aamirin filmi olunca bitmesin diye Ağlıyorum :D

• Aaa nedemek herzaman bekleriz rica ederim :)

• Aamir khan iyi bir aktör ve yönetmen çok iyi yapıyor işini :)... ama ben hintlileri gerizekalı zannederdim meğer yanılmışım akıllı olanlarda varmış :D

0|0
    0|0
  • Git yak kendini kuytu bir yerde pls :D

0|0
    0|0
  • güzel oyuncu
    izlerim filmlerini

0|0
    0|0
  • 3 idiot ta zirve yaptı resmen

0|0
    0|0
  • iyi filmleri var ama tek askım falan ne ya :D

0|0
    0|0
  • best aktör olması için 40 fırın ekmek daha yemesi gerek:) yakışıklılıkla oyunculuk derecelendiren insan niyetinde sormadın inşallah.

0|0
    1|0
    • Yok ya Aamir şu anda Bollywood'un parlayan yıldızı o yüzden ve tabiki best aktör değil ama bence süper bir adam oyunculuğu falan harika yani :)

• Hollywood'u kapsadım aslında sen direk bollywood demiş olsan zirve derdim haliyle:)

• Bollywood daha yeni yeni tanınmaya başladı zaten..

ben Bollywood'u kastetmiştim :D

• ghajiniii:))

0|0
    0|0
  • Evet çok beğeniyorum bende.

0|0
    0|0
  • sharukhan king khan king world ok not amir khan!!!

0|0
    0|0
    • Aamir and Shahrukh Khan ;)

• amiri kesinlikle sevmiyorum nefret ediyorum. eniyisi sharukh ve salmankhan

• O da sana bayılıyor zaten >:( . Böyle konuşmassan sevinirim sevmiyorum diyebilirsin ama o adama nefret kelimesini kullanma sana yakşablr ama ona yakşmyor ve evet shah ve salmanı da seviyorum ;)

• Aaa nediyosun:D

0|0
    0|0
  • bir ben ısınamadım bu adama.

0|0
    0|0
  • o adam cok fenaya :)

0|0
    0|0
  • Severim güzeldir flimleri.

0|0
    0|0
  • İzlerim severim fakat şimdiye kadar herhangi kimsenin fanı olmadım.

0|0
    0|0
  • sewerim coğu filmini izledim

0|0
    0|0
  • ilk defa duydum

0|0
    0|0
    • Ama bence çok şey kaybediyorsun daha fazla zaman kaybetmeden filmlerini izlemelisin bence kessinlikle :)

Kızlar Ne Diyor 9

Yükleniyor...