Kapat

Aamir Khan hayranları...The Best Actor !?

Uzuuuuuuun zamandr bir Aamir Khan fanıyım ve onu çok seviyorum (tek aşkım ilk aşkım diyebilirim) aranzda benim kadar Aamir Khan hayranı olan var mı? :)

0|0
9|24

En İyi Erkek Görüşü

• evt oscarı hakeden bir adam... ama o dünyaya açılmak varken sadece hint filmleri çevirmeye devam ediyo

0|0
    1|0
    • Haklsn ama o öyle istiyor yani kendini beğenen biri değil o yüzden dünyanın onu tanınmasını ve begenmesini istemiyor :(

• ben dahada büyüyebileceğini söledim sadece kendi seçimi elbette:) eic için teşekkürler bu arada:)

• :) ;) rica ederim ama hâlâ sana hak veriyorum dahada büyüyebilir :D

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 23

• Memento'nun taklidinde oynamış bir adam, sinema kültürü olmayanlar da üstüne atlıyor. Ben adamı seviyorum ama hint sineması ile kendisini harcıyor diyebilirim.

1|0
    0|0
    • Aynen öyle ama Yeşilçamda olmasndan iyidir değil mi ? :D

• Yani yani ama bilen biliyor zaten yavaş yavaş herkes tanycak bence :) inş. :D

• Boyu kısa, çok yakışıklı olduğu da söylenemez. Şu an şöhretinin doruklarında, daha fazlasını beklersen hayal kırıklığı olur senin için.

• 3 idiot , özel çocuğun yeteneğini çıkardığı film ve ikizi hiperaktif kardeşiyle ilgili filmleri çok güzeldi.
    etkileyici filmler yapıyor.

0|0
    0|0
  • hayranı değilim

0|0
    0|0
  • Morgan Freeman daha ölmedi. Lütfen abartmayin şu bolywood u.

0|0
    1|0
    • Sen onları seversin ben bunları görüş farklılıkları :) ama haklsn onlarda az değil :)

• 1987 Street Smart filmiyle Oscar adaylığı-En iyi yardımcı erkek oyuncu
      1989 Driving Miss Daisy filmiyle Oscar adaylığı-En iyi erkek oyuncu
      1994 Esaretin bedeli filmiyle Oscar Adaylığı-En İyi erkek oyuncu
      2004 Million Dollar Baby filmiyle Oscar kazandı-En iyi yardımcı erkek oyuncu

Hâlâ sevip sevmeme meselesi diyorsan sinemadan anlamıyorsun demektir.

• Tabi tabi çok haklsnz :D

• Adamın çocuğuyla aynı yaştasın ne aşık olması haspam.

1|0
    0|0
  • Severim
    güzel flimleri var

0|0
    0|0
  • Adamın filmleri gerçekten harika hint filmlerini sevmeme neden olan kişi :)

Biraz uzun sürsede filmler gayet güzeller

0|0
    0|0
    • Filmler çok uzun ama hint filmi olunca bilmiyorum ama zaman hemen geçiyo hele ki aamirin filmi olunca bitmesin diye Ağlıyorum :D

• Aaa nedemek herzaman bekleriz rica ederim :)

• Aamir khan iyi bir aktör ve yönetmen çok iyi yapıyor işini :)... ama ben hintlileri gerizekalı zannederdim meğer yanılmışım akıllı olanlarda varmış :D

0|0
    0|0
  • Git yak kendini kuytu bir yerde pls :D

0|0
    0|0
  • güzel oyuncu
    izlerim filmlerini

0|0
    0|0
  • 3 idiot ta zirve yaptı resmen

0|0
    0|0
  • iyi filmleri var ama tek askım falan ne ya :D

0|0
    0|0
  • best aktör olması için 40 fırın ekmek daha yemesi gerek:) yakışıklılıkla oyunculuk derecelendiren insan niyetinde sormadın inşallah.

0|0
    1|0
    • Yok ya Aamir şu anda Bollywood'un parlayan yıldızı o yüzden ve tabiki best aktör değil ama bence süper bir adam oyunculuğu falan harika yani :)

• Hollywood'u kapsadım aslında sen direk bollywood demiş olsan zirve derdim haliyle:)

• Bollywood daha yeni yeni tanınmaya başladı zaten..

ben Bollywood'u kastetmiştim :D

• ghajiniii:))

0|0
    0|0
  • Evet çok beğeniyorum bende.

0|0
    0|0
  • sharukhan king khan king world ok not amir khan!!!

0|0
    0|0
    • Aamir and Shahrukh Khan ;)

• amiri kesinlikle sevmiyorum nefret ediyorum. eniyisi sharukh ve salmankhan

• O da sana bayılıyor zaten >:( . Böyle konuşmassan sevinirim sevmiyorum diyebilirsin ama o adama nefret kelimesini kullanma sana yakşablr ama ona yakşmyor ve evet shah ve salmanı da seviyorum ;)

• Aaa nediyosun:D

0|0
    0|0
  • bir ben ısınamadım bu adama.

0|0
    0|0
  • o adam cok fenaya :)

0|0
    0|0
  • Severim güzeldir flimleri.

0|0
    0|0
  • İzlerim severim fakat şimdiye kadar herhangi kimsenin fanı olmadım.

0|0
    0|0
  • sewerim coğu filmini izledim

0|0
    0|0
  • ilk defa duydum

0|0
    0|0
    • Ama bence çok şey kaybediyorsun daha fazla zaman kaybetmeden filmlerini izlemelisin bence kessinlikle :)

Kızlar Ne Diyor 9

Yükleniyor...