Çizgi romanları takip edenleriniz var mı?

Evet arkidişler aranızda marvel ve dc comics çizgiromanları takip eden star wars dendiğinde akan sular duran xbox 360 ps3 oyunlarının manyağı olan fantastik ve bilimkurgu filmlerine takık kendini kaptıran hayal gücü aşmış durumda olan ve paranormal şeylere ilgi duyan insanlar var mı ? yeş bunu kendime bir kaç kendim gibi arkadaş bulmak için soruyorum.

Güncellemeler:
başta çok kıro bi site gibiydi şimdi çok eğleniyorum. ks reklamında oynıcam galiba .
yani kıro bi site gibi gelmişti :D

0|0
7|10

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

Erkekler Ne Diyor 9

• ps3 sahibiz..lakin o bize sahip değil...estikçe oynuyorum...

0|1
    0|0
    • ya benim ps3 üm de yok xbox ım da ama işte varmış gibi takip ediyorum napalım. alcam belki umarım ikisinide.

• Star wars hastasiyimdir. Ejderha Nizragi, Gediksavaslari Serisi, Forgotten Realms,Taht Oyunlari vs fantastik serilerin cogunu tamamladim. Marvel okur izlerim ama pek bi amerikan propagandasi yaptigi icin hoslasmam fazla. Yillarca frp oynadim. Vs vs... Oyun oynamayi da cok severim ama pek vaktim olmuyor bu aralar universiteye geleli takip edemedim.

0|0
    0|0
    • hangi okulda ve hangi bölümdesin ?

• İstanbul'da mısın? alalım birer tane ben bugün yayı alamazdım çünkü uçağa falan binicem giderken yurtta da bırakamam uçağa da almazlar tüftüf buldum bi tane onu alacaktım çok basit geldi plastik.Bumerang vardı ama o da plastikti almadım hiç birini ama yay alalım birlikte atış yapabiiriz:)

• owww bumerang da almayı çok istiyorum ya ben neler neler istiyorum aslında da işte hepsi için aşırı para lazım :D ben o yayı istiyorum ama onu almam için para biriktirmem lazım eminim iyi vakit geçiririz neyse ekleşelim işte gerisini konuşuruz zaten.

• 16 / 17 yaşındayken bende ps de driver hastasıydım geciyor büyüyünce

0|1
    0|0
  • Star Wars, marvel ve bilimkurgu filmlerinde hem fikiriz bro oyun oynamayı sevmem pek. Bir tek Guitar Hero 3<

2|0
    0|0
  • Adam beni anlatmış

1|1
    0|0
  • olmaz mı senden daha da manyak bi haldeyim ben yalnz dc değil marvelciyim xbox değil ps3 fanıyım ne pc ne ps3 oyunu elimden kurtulamaz haftada en az 3 oyun bitiriyorum ayrıca star wars denince de akan sular durur bende tek manyak benim sanırdım :)

0|0
    0|0
  • Kaydı nereye yaptırıyoruz hafız.

0|0
    0|0
  • yok

0|0
    0|0
  • marvel yayınlarını severim

0|0
    0|0
Yükleniyor...