A9 Tv ile ilgili ne düşünüyorsunuz?

A9 Tv ile ilgili neler düşünüyorsunuz? "İnşallah. Maşallah" falan.. :D
Bence illuminatinin yönettiği bir kanal. Çünkü bu olanların başka bir açıklaması olamayacağını düşünüyorum ben. Ki, şimdi baktım, Adnan Oktar mason olduğunu açıklamış. galeri3.uludagsozluk.com/.../...l%C4%B1_200959.jpg

Güncellemeler:
www.timeturk.com/.../...son-oldugunu-acikladi.html (güncelleme çok kısyamış, hiçte kısa değil.)

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• A9 diye kanal mı vardı? :)

1|0
    0|0
    • yahu adam a9 mu var diye soruyor engüzel cevap seçiyorsun ne alaka!!! yorumlar daha önemli değilmi?

Erkekler Ne Diyor 10

• o* ve pezevenklerin olduğu sözde din adına her türlü fuhuş un yapıldı din bezirganı bir kanal

1|0
    0|0
  • adnan hocamızı canı gönülden çokça seviyoruz maşallah

1|1
    0|0
  • Bu adamlar manyak, sırf cinsel arzumu artırmak için ara ara bakıyorum. Ne biçim kadınlar var, göğüsler patlıyor, dudaklar patlıcan gibi, incecik beller, abartılı kalçalar. Tam p*rno yıldızı gibiler

0|0
    0|0
  • mıllete akıl fıkır versın dıyorum gormemıslerın bulusma noktası nı adam ıyı bulmus , istanbulun meshur bır lafı vardır o geldı aklıma ,,,

0|0
    0|0
  • Dedemin sevdiği kanal genetik pçlik herhalde neyse o karılae ne öyle ya hiç sevmiyorum ama dedem takılır öyle

0|0
    0|0
  • Sözde dini bir program yapan ne olduğu belli olmayan bir adamla aşırı erotik kızlardan oluşan bir komedi herşey olabilir bir tek bişey olmadıkları kesin oda dinci olmadıkları.

0|0
    0|0
  • Evet yeni mi anladın

0|0
    0|0
    • Hayır tabiki, yeni sorasım geldi. :D

• niye

0|0
    0|0
    • Derken?

• bence 1ci kıskanmayın biz niye böyle kedicik değiliz diye çünkü gerçekten estetikte olsa harika kızlar 2. ci adnasn hocanın boğaza nazır villasında muhteşem takılar, altınlar, marka giyimlerle irşad tebliğ yapıyorlar 3. cü masonda olsa kendine göre islama hizmet ediyor 4. cü bu kedicikler giyimleri aldatmasın hepsi dininide yaşıyor 5. ci sizlerde plajda bikini giyerek daha açık olmuyormusunuz hemde cıvık bir basen, kalça ile üstelik bunlar spor yapıyor her sabah düzenli taşş gibiler, gece hayatları içkileri yok, erken yatıp sabah namazına kalkıyorlar kaç tanenizde var bu özellikler? zaten bu özellikler tam olsaydı sizde orda olurdunuz bişekilde farkedilip teklif gelirdi size!!

• A9 tv değil silikon vadisi

0|0
    0|0
  • severim kendisini masonsa bana ne değilse bana ne :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Inşallah maşallah tam bir müslüman heriff yaww piss israil yamağıı öldürmek istediğim kişilerden biri

1|2
    0|0
  • Ilk defa duyuyorum.:-o

0|0
    0|0
  • Moralim bzuk olduğunda açıyorm güldürüyo bni :D

1|0
    0|0
  • Memeci Adnan dan bahsedıyo :D

1|1
    0|0
Yükleniyor...