Cem Adrian desem? Kimler bir cem adrianı sanatçılık mesleği neden cinsel tercihle sanattan anlamayanlarca ayak Altına alınır?

Benim müzik olarak en sevdiğim sanatçılardandır bazıları adamın cinsel görüşlerine yakılmaktan 4.5 oktavlık sese bakmıyolar kişiliğine bakmoyorlar. neyse yorum alalım

Güncellemeler:
Beylerden de fikir alalım :)
bir asi style 10 milyon tıklanıyo ülkemde ;) müzik anlayışınız bu mu be

1|0
12|3

En İyi Kız Görüşü

• Ya kimseyi kisisel tercihleriyle yargilamamaliyiz bencr adam oyle sarkilar yapiyor ki sevgilin yoksa bile oyle bir duygu veriyor ki kendinden geciyorsun sahsen bende oyle oluyor yaptiklari islerle yargilamaliyiz bence

1|0
    0|0
    • Ben gozumu kapatıp onun şarkısını actigimda zaman sanki donuyor bilmem sende de oyle midir ruha işleyen bir ses ve sozler

• Başına httpyi ekle iki exper olunca oluyor ya bende httpyi sildim sen ekleyip bak bir ;)

• Acamadim ya tam link gonderirsen iyi olur :)

Kızlar Ne Diyor 11

• Bu saçma sapan müzik piyasasında insanın içine işleyen en güzel söz ve müzikleriyle fark kattığı için kendisine hayranım..

1|0
    0|0
    • Sozlerimle ruha işlemek bir yerlere gelmek istiyorum bağırarak değil diyor zaten o kadar mütevazı bir insan

• Aynen öyle arkadaşım :')

• Evet arkadaşım bilinçli bir müzik dinleyen olduğun için sanslisin :) pop dinliyor musun peki veya popa anlamlı bakiyi musun ılımlı misin bu konuda

• Ahmet kaya terörist onu dinlemem kafasıyla aynı bir durum.
    Genelde insanların paketine bakanlar eder bu lafları.
    Bence çok yuzeysellerdir. Çok sığ düşünür böyle insanlar.

0|0
    0|0
  • kişisel tercih meselesi ve şahsen adamın cinsiyeti beni hiç ilgilendirmez o şarkıları beni bitiriyo insanın ruhuna dokunuyor o şarkı sözlerinde öylesine anlamlar yüklü ki anlatılmıyor yani ve bence ona önyargılarıyla yaklaşan aptal insanlara onun şarkılarından mahrum kaldıkları için acıyorum

0|0
    0|0
  • cinsel tercihi kimseyi ilgilendirmez, hem bu durum cok iyi bir sanatci oldugu gercegini degistirmiyor

0|0
    0|0
    • E yani zamanında zeki murene simdi Bülent ersoya bile öyle diyip dinleyenler var ki cem Adrian kimseyi ilgilendirmez diyor ilişkisini kimsenin gözüne sokmuyor

• Adamı tanımıyorum. Normalin dışında bir cinsel tercihi olduğunu da bilmiyordum. Kötü müzik yapmıyor, dinlerim ama iyi müzik de yapmıyor.

0|0
    0|0
    • Sende pek duygusuna kapilamamissin sanırım

• Dinliyorum zaten."Ben kötü müzik yapıyor." demedim. Dinliyorum da ama ondan daha iyi bulduğum ruhu daha farklı adamlar var benim için.

• -Gecen bol olsun.-

• Cem Adrian Türkiye'nin en başarılı sanatçılarından biridir, birtanedir. ♥ :)

0|0
    0|0
  • Kesinlikle bambaşka bir sesi var.
    Dar görüşlü insanciklar uzak durunuz efenim.

0|0
    0|0
  • işini iyi yapıyosa bizene adamın cinsel görüşünden.

0|0
    0|0
    • E iste bizim milletimiz bunu diyemeyecdiyemeyecek kadar sığ görüşlü asi style dinliyorlar 10 milyon cem Adrian dinliyorlar 500 bin yeter valla adam gibi müzik dinleyen az insanımız var

• Cinsel tercihi ne ki

0|0
    0|0
  • İnsanlar işine bakmıyo bizim toplum hep megazin kafasında

0|0
    0|0
  • Bence sesi gerçekten harika

0|0
    0|0
    • 4.5 oktav bir sese sahip dünya üzerinde yaşayan su anda bu ses aralığına sahip kaç insan var ki ;) insanlarımız komik

• Türklerden dinlediklerim sayılı. Hande Yener filan da dinlemem. Sarmıyor açıkçası

• Sarsa şüphe ederim zaten müzik kulağı olan bir insan dinlemez :)

Erkekler Ne Diyor 3

• Severek Dinlediğim Biri Konserlerine'de Giderim...

Hep Bunu Öne Sürenlere Şunu Demişimdir ''Hayırdır Aynı Yatağı Mı Paylaşıyorsunuz?'' Diyince Susarlar... Sanat İkinci Plana Atılıyor Gerçi Bu Ahmakların Hiçbir Planında Sanat Ve Kültür Yokya Neyse...

Dinlemeden Tanımadan, Düzgün Yorum Yapamazlar Bu Dediğin Şekilde Bir Arkadaşım Vardı Israr Ettim Konserine Götürdüm, Konser Çıkışı ''Berk Çok İyiydi Oğlum, Bir Daha Gelelim..'' Dedi Ve Konserlerine Gider Olduk...

Cem Kadar İçten Okuyan Biri Var Mı?

0|0
    0|0
    • Helal olsun usta aynen öyle doğru söylüyorsun konserde dinlemek apayrı

• Be gerçekten bir sanatçıyı dinlerken gözünü kapttiginda seni ucurabiliyorsa farklı birşeyler canlandiriyorsa sevgilin olmasa bile o acıyı veriyorsa o adam cem Adrian dır

• Cem adrian'a seviyorum beni özel yaşamı değil sesi ilgilendirir zaten. Herkesinde böle olmalı düşüncesi :D

0|0
    0|0
  • sorunu okurkene basini unuttum basina bakarkene sonunu kaybettim:S

0|0
    0|0
Yükleniyor...