Türkiyeyi terketmek istiyorum, ama nasıl?

arkadaşlar dalgasına cevap yazıcak olan yazmasın lütfen ben cidden yollarını merak ediyorum. üni mezunuyum dilim falan var. yani orda hayatımı nasıl idame ettirebilirim. nerden yüksek lisans kazanırım ya da hangi iş için nereye başvurmalıyım. türkiyede bulunmak istemiyorum

0|0
2|19

En İyi Erkek Görüşü

• avustralıa ya ınternetten muracat et mutlaka sana cevap verırıler işini gucunu de ayarlarlar

0|0
    0|0
    • ya avustralyada ne var ben bunu çok duydum

• ordaki işlerle veya okullarla ilgili var mı bildiğin bir site araştırmak isterim.

• bılgım yok okullarla ama burdan bır arastır www.turkey.embassy.gov.au/ankaturkish/home.html

Erkekler Ne Diyor 18

• Yurt dışında yüksek lisans pahalı diye biliyorum bir yol gösteren bul kendine git bence kurtar kendini..

0|0
    0|0
  • yüksek lisans yapacağın ülkesine göre değişir kabul şartları dilim var diyorsun ama hangi dil.. ya da bildiğin dilin hangisiyse yurtdışı danışmanlıklara git başvuru zamanlarını öğren o zaman başvurunu yap hangi ülkede okumak istiyorsan artık.. ya da direk üniversitelere ulaş yurtdışındaki sitelerinden genelinde başvuru oluyor kendi yurtdışı işlemlerini takip edip yapabiliyorum dersen öylede yapabilirsin.. en son olarak umut yolcusu olarak atla bir gemiye git..

0|0
    0|0
  • geçen gün haberlerde dışarda okumak daha ucuz diye haber yapmışlardı, yani iyi araştırmayla neden olmasın

0|0
    0|0
    • burslu yüksek lisans imkanları nasıl kazanılır bilmiyorum. kazansam giderim

• ABD gidebilirsin.
    Yuksek lisans zor sen once git nasilmis ne oluyormus İsler nasil yuruyor burada once ogren kalici olarak sonra gidersin.

0|0
    0|0
  • Saat 3 bucukda İzmir konağa gel. seni suriyelilerle birlikte yunanistana kaciracam. lojistik yuksek lisansini da yolda yaparsin hem:D

0|0
    0|0
  • Terket arkadas o zaman ne diye endişe yaşayıp soruyorsun. Bulunmak istemiyorsan alıp çantanı gideceksin ne olacağını düşünmeden..

0|0
    0|0
  • Ne diploman var?

0|0
    0|0
    • uluslar.3 dil.

• Kanada ve Avustralya, dil bilen ve bir mesleği olanları çok çabuk kabul ediyor. Amerika içinse green card çekişine katılabilirsin. Tercihini yap ve ona göre konsolosluklara başvur kabul edilirsin.

• Yurt dışına çıktım, harcarlar sen,, vazgeç bu sevdadan.

0|0
    0|0
  • yürüyerek sağdan ılk kapıdan cıkarsın

0|0
    0|0
  • hadi gelin götürim sizi :)

0|0
    0|0
  • Ben rusyaya gidecegim üniversiteye sende gel hayat ve yasam ucuz masterini da yapacgn yerler vardr

0|0
    0|0
  • insan kaçakcısımıyız la bız bıze ne soruyon?

0|0
    0|0
  • canada git kurtul konsolozluga git y

0|0
    0|0
  • Neden

0|0
    0|0
    • burada sürüneceğime orda sürünürüm daha iyi

• burada emek verip de hala sürünüyosam orda tanımadığım ülkenin insanlarına sürünürüm daha iyi

• Acidim sana yasadiklarini surunuyor olarak algiladiysan acidim

• hangi ülkede yaşamak istiyorsun var mı aklında ülkeler?

0|0
    0|0
  • Her 20 saniyede bir namuslu orada fahişe orsbu oluyormuş.
    Sen kaç gün kalmayı düşünüyorsun ;)

0|0
    0|0
    • senin annen veya kız kardeşin bu 20 sn kuralına ne kadar karşı çıkabilirse o kadar

• türkiye gibi bir yeri her yerde bulursun milliyetçiliğin alemi yok. gerçekleri gözardı etmenin de bir manası yok

• Ben gittim gördüm. Sende git bakalım.
      Bizim ülkenin psikopatları bile söz dinler iyi psikopatlar içinde insanlıkları İslam azda olsa var.
      onlarda o da yok kötü kişilerin eline düşersen acımaları olmaz harcarlar anında.

• Burs programlarına başvur çalışkansan. Iyileş ciddi ciddi oralara eskort götürenler var onlarla git ırısbı ol

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• beraber terk edebiliriz:) ciddiyim

0|1
    0|0
    • nasıl geçincez://

• keşke bir olanak olsa

• neden olmasın

• Türkiyeyi terketmek istiyorsan uçak var bin git

0|2
    0|0
    • sen ne zeki bir kızsın ya maşallah

• Evet öyleyimdir ya şakasına yapıyoru sakın alınma ama bence bir birikimin olmalı tabikii çok zor gerçekten her yerde yaşamak zor.

Yükleniyor...