Kafkaslara özgü evlilik adetleri nelerdir? Kendi milletinden olmayanlara kız vermezler mi?

Kafkaslara özgü evlilik adetleri nelerdir? Kendi milletinden olmayanlara kız vermezler mi? Verseler bile talepleri neler evlenince mutlu olunabilir mi? Aradaki kültür farkı ilerleyen zamanlarda sorun yaşamama neden olabilir mi?

Güncellemeler:
bilgisi olan kimse yokmu?

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• ben kafkasım evet genelde kendi milletini tercih ederler ama başka millete kız vermezler diye bir şey yok tabiki. büyüğe de küçüğe de saygı çok çok önemlidir. hemde tahmın edemeyecegın kadar adetler genellıkle saygı uzerıne kuruludur. eğer kafkas geleneklerine çok bağlılarsa belki biraz sorun olabilir ama eşinde dikkat ederse özen gösterirse gerektiği yerde hayır demeyı bılırse bu sorunları aşabilirsiniz.

0|1
    0|0
    • zaten 2 tane yorum yapılmış sen biraz daha ılımlı geldin bana bide kafkassan belki bilirsin kısaltması DRNT olan ne var yada kim var ?

Kızlar Ne Diyor 1

• Çok ilginç bir soru, bir araştırayım...

Farkları pek yok diye biliyordum, yeni duydum bunu?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Genelde kendi milletinden olan kişilerle evlilik kararı verdikleri doğru,kültür farki sorun olurmu olur diye biliyorum farklı bi kültürleri var.

0|1
    0|0
  • Kafkasyada onlarca farklı halk var ve bu halkların bile kendi aralarında kültürel farkları var.Ama algı ve anlayış biçimi aşağı-yukarı aynı.

0|0
    0|0
Yükleniyor...