Google neden İstanbul'un fethini hatırlamadı?

Google fermuarın,müzik aletlerini unutmadı.İstanbul'u neden unuttu acaba ? Çok mu ağır geldi ?

0|0
8|15

En İyi Erkek Görüşü

• Şimdi İstanbul'un fethi batılı devletlere kara gün olarak geçmiş.Ve google da batılı devlet olduğu için paylaşmıyor.KAHPE BİZANS'ı tutuyor şerefsiz.

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Gugılı vuralım:)

0|2
    0|0
  • Güzel noktaya değindin. Cidden abuk subuk şeyleri unutmazlar buna sıra gelince ağır geldi sanırım

1|1
    0|0
  • muhtemelen öyle olmuştur:)

0|1
    0|0
  • yok bilmem kimin 100000000 nuncu yaş günü diye kutluyor ama sanırım istanbulun feti herkese iyi koymuş

0|0
    0|0
  • Latin külahı yerine Türk sarığı işlerine gelmedi ne yapsınlar:)

0|1
    0|0
  • hatırlamak istememiştir :)

0|0
    0|0
  • sen hatırla dıye hatırlamamıştır :D

0|0
    0|0
  • google'de İstanbul'un önemli bi şehir olmasından cıktıgını anlamıs olmalı.. şu an ne halde.. iti kopugu hepsi orda.. hatırlamaması dogal.. :))) adamın şu an kemikleri sızlıodur

0|0
    0|0
    • Adam dediğin ?

• İşte orası biraz geç geldi.! o adam değil.! Adamların adamı..

• nette değildm gec gelmesi dogal.. ee tamam adam işte:)) bu tabir cogu erkek için az kullanılıyor maalesef.sevdiklerime adam diyorum:)

Erkekler Ne Diyor 14

• 23 Nisan'ı 19 Mayıs'ı hatırlayınca bravo dedik şimdi de itin götüne sokmayalım her şehrin fethini hatırladığını düşünmüyorum :)

1|1
    0|1
    • Her şehrin fethi çağ açıp kapamıyor ve büyük olayların doğmasına vesile olmuyor değil mi?

• Kısaca amorin diyebilirsin .X'i boşver.

• Cahil mi :) Teşekkürler xamorin.İnan ayna gibi gördüm kendimi.Bunda sana gocunan ne onu anlamadım işte

• çakallıkların dan

0|1
    0|0
  • Yanlı olurdu yapsaydı,Milli bayram ilan edilse hatırlarlar mutlaka günah alma bro.

0|2
    0|0
  • çekemediler

0|1
    0|0
  • İstanbul Burdada fet edilmesi lazım ondan olabilir :)) 180 çeşit insan var onda :))

0|1
    0|0
  • işine gelmemiştir

0|1
    0|0
  • İstanbul google a karşı fethedildi olarak geniiş bir pencereden bakıyorum olaya.

0|1
    0|0
  • yapamaz. yunanlılar alınır .

0|0
    0|0
  • istesede yapamaz işin içinde hristiyan maglubiyeti olunca

0|0
    0|0
  • googlenin sahibi yabancı googleyi bırak burda dün soru sordum fatih sultan mehmet han hakkındaki düşüncelerine dahil rağbet görmedi osmanlının torunlarını hatırlamazken googleye sıra gelirmi :)

0|0
    0|0
  • Kötü günler unutulmak istenir de ondan

0|0
    0|0
  • Önce Google'daki mantaliteyi anlayın da bi

Google olayları değil kişileri anar

0|0
    0|0
  • Bi sorun var

0|0
    0|0
  • ''Geçmiş inkâr edilemez; geçmişine taş atanın, geleceğine gülle atarlar. '' Sözünden yola çıkarsak Yanlış birşey yapıpda tepkimizden korkacakları için Tepkisiz kalmayı tercih etmişler...

0|0
    0|0
Yükleniyor...