Benim gibi film delisi olan var mı?

Benim gibi film delisi var mı arkadaşlar 300gb arşivim var neredeyse izlemediğim film kalmadı bazen hafta sonları kendimi eve kapatıp cerezimi iceceğimi alıp hayatla bağlantımı keserim kız arkadaşım arasa bile işim var derim ara sıra tabi onunla izlerim ama karışırsa sinirleniyorum... Bazende uyuya kalıyo gıcık oluyom...

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• senin kadar olmasa da bende de var o tutku... ben çalışan biri olmadığım için hergün en az 1 film izleme şansım oluyor... ancak ben yabancı filmlerden pek hoşlanmam.. yeşilçam tutkunuyum... geçen sene 50 li yıllar ve 60 lı yılların yeşilçamını izledim.. şimdi ise 70 li yıllarınkileri izliyorum...
    ömrüm bu şekilde film izlemekle geçse en ufak şikayetim bile olmaz :)

0|0
    0|0
    • Yeşilçam nedir yaa ama tabi herkesin zevkleri başka ama kendini biraz aş bence ne filmler var yabancı ben daha cok sürükleyici filmleri seviyorum tür önemli değil.

• eskiden yabancı film izlerdim zaten.. ama hep ingilizce duymaktan ve bıktığım sıkıldığım için yeşilçama geçiş yaptım.. biraz da kendi kültürümüzü geçmişimizi görmek istedim.. kendi dilimi duymak istedim... yabancı filmlerde mahalle muhabbetleri kahvehane köşeleri gibi samimi şeyler yok :) bir de yeşilçam diyince insanların aklına hemen ağlamaklı türkan şoray filmleri falan diyor.. bu bir önyargı bence... benim kastım o değil.. macera polisiye aksiyon filmleri var mesela cüneyt arkın ın... yani ben ortada aşılması gereken bir durum görmüyorum..

• Ben ingilizce izlemiyorum türkce dublaj indirip izliyorum o arşivi de kendim indirdim

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 4

• Bir ara 170 gb film vardi sildim hdd de yer kalmadı 400 den fazla film izlemişimdir

0|0
    0|0
  • yok delisi değilim nadir izlerim

0|0
    0|0
  • 3 tb lik harddiskim bozuldu tüm film dizi anime arşivim gitti :(
    yarısı doluydu

0|0
    0|0
  • aynen bende filim izmeyi çok seviyorum

0|0
    0|0