Ne kadar sıklıkta film izlersiniz?

Ne kadar sıklıkta film izlersiniz? ve en çok hangi türde filmleri tercih edersiniz.

0|0
16|13

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 15

• bazen hergün bazen ayda yılda bir

0|0
    0|0
  • Oldukça... Sinemaya giderim ya da DVD torrent bulurum bir yol... İyi oluyor... Korku filmi izlemem... Son dönem bayağı Türk komedilerini izlemem... Ağır dram eh işte... Kalan sahalar bizimdir...

0|0
    0|0
  • Hergün izlerdim bir zamanlar ama şu sıralar izleyemiyorum pek. Ama hafta da bir tane mutlaka izlemeye çalışırım.

0|0
    0|0
  • Hergün izlerim. Çok salya sümük aşk filmleri ve saçma korku filmleri sevmem

0|0
    0|0
    • korku sevilmezmi yaa :))

• her yerden yaratıkların fırladığı, gençler arasında hangi sırada kimin öleceğini bildiğim filmler ilgimi çekmiyor. Psycho yu ilkokulda izleyince kesmiyor her film

• senin tercihin arkadaşım.saygı duyuyorum

• Çok sık izleyemiyorum, ne zaman vaktim olursa.

0|0
    0|0
  • sinemaya gitmeyi diyorsan ayda yılda bir ama her hafta en azından bir film izlemeye çalışırım :))

0|0
    0|0
  • Ayda bir ya da iki tane

0|0
    0|0
  • 3-4-5 film izlediğim olur art arda

uyuz gençlik şeyleri hariç, tek kelime geçmeyen sanat filmlerini bile izlerim

ama en çok gerilim-akisiyon-bilim kurgu-korku severim

0|0
    0|0
  • valla bi ara hergün izliodum ama zaman bulamıyorum şimdilerde.. genelde gerilim türü tercihimdir

0|0
    0|0
  • ben genellikle korku filimleri izlerm ne zaman izledigim belli olmaz :)

0|0
    0|0
  • bu resımdekı bebek ne tatlı ısırasım geldı aynı bana benzıyor:)

0|0
    0|0
  • Korku, macera filmlerine bayılırım ayrıca hindistanı konu alan filmleride severim

0|0
    0|0
    • bak korku diyince dur orda:) ben korku hastasıyım :))

• Hergün 1tane izliyorum.

Aksiyon macera tercihim öncelikle.

0|0
    0|0
    • hmm.helal olsun. aksiyon olarak ne izledin mesela en çok etkisinde kaldığın

• hergun her aksam.

0|0
    0|0
    • hmm.sen yorumunu yapmışsın buraya ya pardon:)) ne türde filmler izliosun pekii

• psikolojik tercihim.

tatillerde günde 5-6 film izlemişliğim var.

0|0
    0|0
    • :)) psikolojin bozulur söleyim bak. fazla takılma öyle filmlere:)

Erkekler Ne Diyor 13

• Ben hergün yatmadan önce mutlaka bir film seyrederim. Bazen 2 film seyrettiğim de olur. Her türden film seyrederim ama daha çok entrikalı-psikolojik filmlerden hoşlanırım

0|0
    0|0
  • son zamanlarda izleyemiyorum ama son iki akşamdır jackıe chanın filmleri denk geldi izledim bea :)

0|0
    0|0
  • çok az izlerim. ama izlersem de psikolojik filmleri izlerim genelde.

0|0
    0|0
  • benim takıntım var. tatil günlerimde kahvaltı yaparken herzaman film izliyorum. nerdeyse haftada 5 defa :D sinemayı saymıyorum.

0|0
    0|0
  • Öncelikle yabancı dizi ve anime izlerim.Hemen hemen hergün.

0|0
    0|0
  • sık sık izlerim favori sanatçım Aamir KHAN dır...

1|0
    0|0
  • Uzun süredir sinema salonları haricinde film izlemiyorum. Haftada 2-3 kere sinemaya gittiğim oluyor. Güzel film varsa kesinlikle kaçırmam.

0|0
    0|0
  • nezaman zamanım olursa ama bırkaç dızı bakıyorum okadar

0|0
    0|0
  • boş olduğum her gece bazen ard arda 3 5 tane izlerim

0|0
    0|0
    • ohaa kardeş naptınn. film kalmadı:)) ne türde filmler izliosun peki

• dram ve romantik filmler hariç hepsini izlerim.film bulamıyorum artık o derece:d

• aynen kardeş bende dram ve romantik asla sevmem. onun haricindekileri izlerim

• hergün izlerim. aksiyon bilim kurgu fantastik başta olmak üzere her tür filmi izlerim.

0|0
    0|0
  • dram-romantik dram-gerilim öncelikli tercihlerim. nerdeyse her gün bir film izlerim.

0|0
    0|0
  • Ayda 1 tane anca izliyorumdur o da kesin değil.

0|0
    0|0
  • dün john carter'i indirdim iyi hatırlattın akşama onu izleyeyim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...