Kültür experi nedir, ne işe yarar?

İlk defa bu gün dikkatimi çekti.Bilgisi olan arkadaşlar varsa beni de bilgilendirsinler bir zahmet.

Güncellemeler:
Bence saçmasapan cevaplar verenlere değil de mantıklı cevaplar verenlere exper verilmeli.Her cevaba 1 exper veriyorsan yararlı cevaba 3 exper ver ki farkımız olsun:))

0|0
5|13

En İyi Erkek Görüşü

• kültürlü olduğunu göstermez kültür kategorisi ile çok ilgili olduğunu o kategoride çok fazla soru cevapladığını gösterir heralde. tek kelimelik cevap da bir cevap değil midir sonuçta

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• senin en fazla kültür bölümünde sorulara sevap verdiğinden dolayı çıkıyor bu.

bende de aşk experi var mesela 98.sıradayım. senin de o gibidir.

1|0
    0|0
  • Her kategorinin kendi Xper'i var. Hangi kategoriye yazarsan oradan Xper alıyorsun ;)

1|0
    0|0
  • asosyal oldugunu gösterebilir

1|0
    0|0
  • Kültür kısmında kazanlılan xper :(

link

2|0
    0|0
  • herşeyin xperi var sadece kültür eksperi yok . benim puanım iyiymiş galiba

1|0
    0|0
  • valla senin gibi kaliteli yorum yapan bir kaç arkadaş daha var. diğerlerinin çoğu benim gibi laklak olsun diye konuşuyor.

xperlerimi alabilirsin ama ruhumu asla

1|0
    0|0
  • Sana katılıyorum.

Kendini bilmeyen çok insan var.

1|0
    0|0
  • bilemedim şimdik

1|0
    0|0
  • en kültürlü üyeler herhalde

1|0
    0|0
  • İlkokuldaki beslenme kolu başkanı gibi bişi işte :DBende birkaç level alıyim büyünce ilişki experi olmak istiorum:DOnline oyun gibi bişi adımı o sitenin sağ tarafına yazdırcam yahuu:P

0|0
    0|0
    • Terzi kendi söküğünü dikemez durumu ya :DSalla gitsin :DTürk insanı zaten herşeyde experdir.Herşeye illa bi yorumu vardır :DDD

• sanat sinema müzik bilgisi,

0|0
    0|0
  • Saçma sapan soru için de 5 puan silsinler o zaman.Hatta bu sorudan başlasınlar.

1|0
    0|0
    • Saçma buluyorsan cevap yazmasaydın.Yazık parmaklarını yormana değmedi:))

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...