Bağlama öğrenme sürecim nasıl yardımcı olsanız?

Ben yaklaşık 5 aydır bağlama çalmayı öğrenmeye çalışıyorum, uzun sap bağlamam var... Yaklaşık 20 tane türkü çalabiliyorum fakat öyle dinlenilecek seviyede değil, sizce çok yavaş mı ilerleme kaydediyorum, hala kulaktan parça çıkaramıyorum.. sizce 5 ay eğitim için çok mu gerideyim...

0|0
0|2

En İyi Erkek Görüşü

• ben 2 sene kursa gittim öğrenemedim, ikinci senemde bir arkadaş 1.5 ayda kulaktan türkü çalmaya başladı ama kurs dışında her gün 5-6 saat çalıştığını söylüyordu, bunun bir standardı yok

0|0
    0|0
    • Ben de genelde günlük 2-3 saatimi ayırıyorum... siz evde hiç çalışmadınız mı

• evde uğraştığım oldu ama benim kötü bir huyum var işi beceremediğim zaman bırakıyorum

• Anladım teşekkür ederim.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• Benim bağlama eğitimim var ben de uzun sap bağlama çalıyorum bir kere kulaktan parça çıkarmak bir yetenektir ben kulaktan parça çıkarırım aynı zamanda solfej de biliyorum fakat herkes kulaktan çalacak diye kaide yok yeter ki solfej bil ve notalardan o şarkıyı çalmayı becer halk eğitim kurslarına falan gitmelisin evde kendi kendine öğrenme derim çünkü hepsinin tezene vuruşları olsun egzersizleri olsun çok çok farklı

0|0
    0|0
    • Siz kaç aydan beri eğitim alıyorsunuz... yok gittiğim bir kurs var zaten fakat ayda en fazla 5 saat kursa gidebiliyorum işlerden dolayı..

• Temel ve Orta düzeyi bitirmiştim. İleri düzeye geçecektim ki bıraktım.

• Bende sol kararı bitirdim, işte fidayda falan çalmaya uğraşıyorum

Yükleniyor...