Sizin de belleğinize kazınmış reklamlar var mı? :)

Mesela benim Okan Bayülgen' in seslendirdiği domestos reklamı vardı. Kötüyüm ben kötüyüm, herkesi hasta ederim, ishal yapıp kustururum diyordu xD

0|0
16|11

En İyi Kız Görüşü

• "paraları paraları saç saç saç" o reklamı izledikçe mahalle bakkalına bile paraları böyle fışt fışt saçasım geliyor... hele 2.reklamı.. özellikle de o diskodaki sahnesi, müziği "har hur har hur saç saç saç" repliği anlatılmaz yaşanır cinsinden...

hiç yapıcı reklam değil şahsen kınıyorum :)

Bir de Cem Yılmaz'ın araba reklamı vardı, reklamın tamamı nasıldı hatırlamamama (ne çok ma oldu doğrumu yazdım :s) rağmen arabama yıllarca "kiiii!" diye seslenip arabayla konuşuyordum..ah yalnızlık zor zanaat..

1|1
    0|0
    • bi ma fazla olmuş:) yazını okuyunca adios yiyos içiyos para vermiyoz geldi bi ara bayağı dilimdeydi :)

• yok yahu.. bir daha okudum da, doğru sanki, "hatırlama-ma-ma" (hatırlamıyorum) :)

• Cümle içinde kurarsak sorun çözülür:) Bu yazıyı hatırlamama rağmen diye başlarsa cümlemiz. Evet ya ilk yazdığın doğruymuş özür dilerim:) Bunu Türk Dil Kurumu ile paylaşmak lazım bu kadar ''ma'' ya bi çözüm bulsunlar:)

Kızlar Ne Diyor 15

Erkekler Ne Diyor 11

• 0|1
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • tadelle reklamı.türkiye bu tadı seviyor.

0|1
    0|0
  • her eve bir atari

0|1
    0|0
  • sakız çiğnemek zor iş.

0|1
    0|0
  • link

içimden söylüyordum o zamanlar bitince baştan yine içimden söylüyordum lanet müsibet birşey şimdi videoyu izlerken yine aynı şey oldu. bir kaç gün söylerim ben bunu böylece.

0|0
    0|0
  • Ege Bal, reklam dehalarının ürünü 3< link</a>

1|1
    0|0
  • Bir zamanlar bi bey amca vardı fındık tezgahının önünde seslenirdi.. :D

0|0
    0|0
  • kavonoz ve bal reklamları benı insanlıktan cıkarıyor..

1|0
    0|0
  • fıratpen döşüyelim abi,izocam reklamı,eti reklamı şu bisküvi denince akla die bir reklam vardı :D

0|0
    0|0
  • o! o! beko...ilk versiyonu

0|0
    0|0
    • Kardeş ben Beko cuyum reklam için teşekkürler :)

• reklam gördüğünde anında zaplarım normalde ama melodisi ve koşu bandında tv de izlediği filmdeki kadının peşinden koşuyormuş hissi 10 numaraydı...istersen bloğuma da ekleyeyim bir beko reklamı:)))

Yükleniyor...