Bu belgeseli izleyen varmı?

Türkçe bilinen ismi ile hayatta kalma bilimi olarak bilinen bu belgesl kıvamın daki programı izleyen ve ya takipliyen var mı?

Bear Grylls başrol de ki kişi (Sunucu)
Ben bir iki tane videosuna baka bildim , Türkiye ziyareti de olmuşdu doğuya gelerek bir kaç çekim yapmışdı yanlış hatırlamıyorsam.

Ya nasıl bir mide var. Doğayla öyle bir uyum sağlamış ki bunu hangi kafanın yapısın da cesaretlendirdiğini merak eder oldum. Böyle birşey için aldığı para mı yoksa üne mi bağlı diye sorular doğuyor lakin bu başka gibi geliyor.

http://www.youtube.com/watch?v=0sWGpfcQnHk

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• TRT HD'de Çıkıyor, Izliyorum Oradan. Türkiye'de Nevşehir Bölgesinde Çekim Yaptı Galiba. İngiliz Ordusunda Görev Almış Herhalde Zamanında, Programlarında Bahsediyor Arada..

0|0
    0|0
    • Evet İngiliz Özel Havacılık da 3 yıl hizmet ettiği yazıyor wikibedia da. Ya izler iken aklını alıyor. İzleyince anlıyor insan tek başımıza ıssız bir ada da , dağ da, orman da ve ya çöl de kalsak hayatta kalma ihtimalimiz sıfırın altın da. Yabani canlılara direk yem oluruz.

• Evet, İlginç Bilgiler Veriyor. Farklı Bir Adam, Severek Takip Ediyoruz Kendisini :) ..

Yükleniyor...