Kapat

"Acaba bununla ne demek istiyor?" dediginiz sarki sözleri var mi?

Ben degilde fakat internette Serdar Ortacin Poset sarkisinda "Aşk bu kızıl ötesi yaralı müzesi hareket edemem" derken neyi kastettigini bu sözlerin ne anlama geldigini merak eden insanlari gördugum oldu.

Sizinde olmusmudur dinlediginizde bir turlu anlam veremediginiz sarki sözleri? Hangi sarki sözu peki?

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

• soruyu okurken aklıma bu geldi :D bir de aşkistan diye bir şarkı vardı onun sözlerinin türkçe çevirisini daha bulamadım

0|0
    0|0
    • Soruyu okurken aklina ne geldi? Sanki bir sarki yazmissinda sonrasin da da bir de askistan diye bir sarki vardi yazmissin.

• aklıma aşk bu kızılötesi yaralı müzesi hareket edemem gelmişti ama detaya bakınca baktım sen yazmışsın aşkistanı yazayım dedim. onun da sözleri şu:
      Paklamaz beni öteden beri hımlama hımlama Hindistan
      Yok bir benzeri yakıyor gibi
      Kalbin özlemi sen varsan
      Söylesin bir daha ne ister hayatında bir insan
      Senle gönlümün yerleşim yeri dünya değil aşkistan

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 5

Kızlar Ne Diyor 5

• O adamın sarkılarında anlammı war."Hadi çal giderken kapımı" hangı mal gıderken kapı calıyo merak ettm. :D

0|0
    0|0
  • aynen serdarın o şarkısı zaten burdaki lily'imle favorimiz :D diğeri de şaşırdığım sözler
    "adını dağlara yazdım yarim, buğulu camlara yazdım, kışın masal dinlemek zor yarim, hem ağladım hem anlattım " ne denmek istiyor burada :/

0|0
    0|0
  • ya kimin sarkisi ya da siiri oldugunu bilmiyorum ama orda ' dün aşure idin bugün kurabiye mi oldun' diyor? 😐😐

0|0
    0|0
  • Sagopa'nın şarkılarıdır çoğu.. Anlamadığım kelimeleri olabiliyor onlara da göz atıyorum

0|0
    0|0
  • Atiye-yetmez

0|0
    0|0
Yükleniyor...