Müzikle aranız nasıl sesiniz güzel mi? şarkı ya da türkü seslendiriyor musunuz? hayırlı iftarlar?

Müzikle aranız nasıl sesiniz güzel mi? şarkı ya da türkü seslendiriyor musunuz?
en sevdiğiniz sanatçı veya klip nedir?

içimde bir şarkı söyleme isteği var son zamanlarda sesiminde güzel olduğunu söylerler şahsen bende güzel diye düşünüyorum gitar çalan birini bulduğumda söylemeyi planlıyorum
youtube a söyleyince atacağım sizde dinlersiniz :)

www.izlevideo.net/...man-haram-geceler-749394.html

0|0
5|4

En İyi Kız Görüşü

• Benimde muzik vazgecilmezim cok seviyorum her turlu muzik dinlerim sesimin guzel oldugunu soyluyolar ama daha kesfeden cikmadi :)) eger seviyosan ilerlet benim gibi kiyida kosede kalma

0|0
    0|0
    • henüz beni de keşfeden çıkmadı toplu bir ortamda hiç şarkı bile söylemedim belkide ondandır :) sesin çok güzel dediler ama değerlendir diyen maalesef olmadı :) ama aklımda var gitarla bir parça seslendirmek gitar çalan birini bulmak sorun değil ama ilk parçamın enstrümanını tanıdık biri çalsa daha rahat olurum

• Tesekkur ederim eic icin :))

• rica ederim :)

Kızlar Ne Diyor 4

• Sesim berbattır :D ama seven çok insan var :D cok severim müziği :D

0|0
    0|0
  • Nerde bende o şans :D

0|0
    0|0
    • çekinme söyle gitsin utanılacak bir durumda yok söylemelisin bence :)

• Sarkiyla birlikte sesim super ama sarkisiz berbat:D
    Soylerim yinede arada muzikle aram iyidir:D

0|0
    0|0
  • sesim berbattır ama söylerim arada bir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Müzik benim işim. Elektro akustik klasik bass gitar bateri çalıyorum. Seslendirmem de beste yaparım söz falan yazarım. Eğleniyoz be hacı :D en sevdiğim gruplar A7X ile Alter Bridge. Avenged Sevenfold - So far away. Ölen bateristlerine yapılmış bir klip çünkü :)

0|0
    0|0
    • bu sektörde ne kadar iyi bir şekilde ilerlediğin ortada yazdığın isimleri tanımasam da çok teşekkür ederim başarılar :)

• Çok teşekkür ederim kardeşim :D

• Arabeske türküye yatkındır sesim
    http://www.youtube.com/watch?v=bUKvO3Of_9A

0|0
    0|0
  • kendi kendime mırıldanırım arada.

0|0
    0|0
  • Gecen bir sarki soleyim dedim, annem bayildi babam kendini tuvalete kitledi abimi hala ariyoruz..

0|0
    0|0
Yükleniyor...