Arkadaş bu otobüscüler hakkında ne düşünüyorsunuz?

Kartım sorunsuz çalışıyordu bir gün çalışmadı nolmuşsa, kart kabul etmiyor, yanımdada para almamıştım 1.50 tlm varmış cebimde cıkarttım dedim ''bu kadar var kardeş sorun olurmu'', adam başladı zırvalamaya , '' kart 2 tl çekiyor ben 1.50tl almam , dedim '' ben ne bilicem bu kartın çalışmıycanı ineyim ozaman dedim ben ''adam yine bağırmaya başladı orda hakaret ediyor bir yandan ''sen nasıl insanın ayıptır'' diyor 2 durak götürdü diye başladı bagırmaya insan utandırıyor 50 kuruş için yarım saat laf attı, dedim '' sen bir in arabadan birde orda göreyim senin o güzel yüzünü'' adam korktu özür diledi benden, yarım saat susmadı herif , 50 kuruş için adam öldürebilse beni öldürücekti yani sizcede yuh denilmezmi yaptığına, böyle durumla karşılaştınızmı?

0|0
2|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Hepsinden nefret ediyorum. Bir sürü anım var buna benzeyen ama en kötüsü: Hepsi, sanki odun taşıyormuş gibi sürüyor arabayı

0|0
    0|0
  • otobuscu bana25 kurus eksik diye in dedi bende indim param kalmamisti yurudum 2 saatlik yolu

0|0
    0|0
    • Bende geçen 8 9 yaşlarındaki cocugun 1tl si yoktu diye almıyordu adam otobüse ödedim onun parasını otobüscüyede yazıklar olsun dedim valla cok iyi hissetim kendimi adamda gebersin orda

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...