Nerde yaşamak isterdiniz?

sorum türkiyenin neresini görmek çok isterdiniz ve neresinde yaşamak isterdiniz.

0|0
13|8

En İyi Kız Görüşü

• Eğer Türkiyede yaşamak için bir şehir seçmiş olsaydım en rahat edebileceğim sehirlerden birinin Trabzon olabileceğini düşünüyorum veya İzmiri seçerdim.Hem küçük ama hemde istenilen herşeyin mevcut olduğunu bu iki şehirde oldugunu düşünüyorum.Muhakkak deniz olmalı.Deniz olmayan bir şehirde kendimi kafeste hissediyorum.İstanbulda para verseler yaşamayı aklimandan bile geçirmem.Gezmek için bir iki hafta konaklamak için hem Ankarada ve İstanbulda kalırım ama o şehirlerin ikisinde yaşamayı kesinlikle istemiyorum ama gezmeye gelince türkiyenin bir çok yerini gezdim .Doğuda gitmediğim bir iki şehir kaldı ve oralara gitmeyide şu an veya uzun bir zamanda istemiyorum ama onun haricinde Türkiyenin bir çok bölgesini gezi maksatlı çok zengin buluyorum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Deniz olan herhangi bir şehir de ...

0|0
    0|0
  • izmirrr

0|0
    0|0
  • Ankara'ya gitmeyi istiyorum şuanda. Deniz Gezmiş'in mezarına. Birde Amasra'ya Barış Akarsu'ya.. Bunlar görmek istediklerim.

Yaşamak istediğim yer ise sevdiğimin yanı neresiyse orası..

0|0
    0|0
  • Karadeniz turu yapmak istiyorum.

0|0
    0|0
  • en çok karadeniz ve doğuyu merak edıyorum urfa mardın gazıantep burakar en çok görmek ıstedıgım yerler

0|0
    0|0
  • didim bence çok güzeldi

0|0
    0|0
  • Eski Foça da bir taş evde oturmak isterdim.Güneydoğu Anadolu ve Karadeniz'i görmek istiyorum.

0|0
    0|0
  • eğlenmek için istanbul , iş hayatı ve yaşam için izmir , yaşlılık için çanakkale assos

0|0
    1|0
  • İstanbul'da olmaktan mutluyum.

0|0
    0|0
  • İzmirde yasamaya devam ederdim.

0|0
    0|0
  • izmir olabilrdi

0|0
    0|0
  • sakin bir kasaba yeşil ve deniz birlikte portakal çiçekleri limon ağaçları :=)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• muğla iyidir

0|0
    0|0
  • bir süreliğine olsada burda yaşamak isterdim link

0|0
    0|0
  • yaşadığım yerde

0|0
    0|0
  • şikago bayby :DD

1|0
    0|0
  • haritada elinle istanbulu kapat geriye kalan heryerde yaşarım heryer güzel

0|0
    1|0
  • kuzei avrupa

0|0
    0|0
  • istanbulda yaşamak isterdim yaşıyorum zaten ama boğaz da otursam fena olmaz

0|0
    0|0
  • akdeniz veya ege sahil kasabalarından herhangi birisi olabilir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...