İstanbul da gezmelik yerler istiyorum ;)?

Şimdi ben aslen İstanbul da oturmuyorum o yüzden çok fazla bilmiyorum. Özellikle Anadolu yakası olmak üzere gezmelik görmelik belki iftar yapmalık yerler var mı bildiğiniz? :)

0|0
2|23

En İyi Erkek Görüşü

• Anadolu Yakasında Beykoz Güzeldir, Beykoz Koru'suna Gidin, Üsküdar'a Aynı Şekilde Üsküdar'ın Girişinde Fethi Paşa Korusu Var Ne Yapın Edin Gidin Çok Güzel Bir Yer Şuna Benzet Kutsal Topraklara Gidiyorsun Kabe'yi Görmeden Geri Dönüyorsun Gibi.. )

İstanbul'a Geliyorsun Bu Güzellikleri Görmeden Gitme Derim.. )

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• Öncelikle imkanın olursa Topkapı sarayı, Soğuk Çeşme Sokağı, Cafer Ağa Medresesi, Ayasofya Yerebatan Sarnıcı, Gülhane Parkı, Dolmabahçe Sarayı, Rumeli Hisarı (kesinlikle tavsiyem), Anadolu Hisarı, Yedikule Hisarı, Beylerbeyi Sarayı, Çırağan Sarayı, Kapalıçarşı, Tekfur Sarayı, Hidiv Kasrı, Kız Kulesi... Gezmeni tavsiye ederim ama bu biraz maddi durumumu aşar diyorsa sadece bir sabah vapura atla ve avrupa yakasını geç sarıyer ve baltalimanı arası gez martılar küçük bir simit parçası at o inceden vuran dalgalar ve o içine doğan mutluğu inan ömrün boyunca bunu unutamıyacaksın ama dediğim yerleride gezerse kesinlikle 2ci defa geliceksin bunu garanti edebilirim sana;)

0|0
    0|0
    • Sizde benii iyice İstanbul cahili yaptınız boğaz turunu çoook yaptım :) yazdıgın yerlerinde çoğunu gezdimm ki ben ama farklı gelenler var bunlarıda not aldım :)

• Kadıköyü şiddetle tavsiye ederim. ben orada yaşıyorum. Çiya lokantası, bahçeli fehmi lokantası meşhur yerlerdendir. başka çok yer var. Niyetin olursa söyle buluruz sana gezmelik yemelik yerler.

0|0
    0|0
    • Çok gezdim kadıköyde yabancısı değilim :)

• tamam anladım... kötü hissetme. iyi geceler.

• İyi geceler :)

• İstanbul Anadolu yakası Kuzguncuk sahil :) Yemek yemek istiyorsan da denize sıfır Alperenler Cafe Restaurat kaçırma derim :)

0|0
    0|0
  • şimdi sen hareme gidiyosun tekirdağ otubüsüne biniyosun 1.5 saat sonra burdasın deniz kıyısında huzuru buluyosun :)

0|0
    0|0
  • Avrupa yakasına geç eminöünü sultan ahmet alt üst et :) gelmişken bide topkapı sarayını gez lakin bugün pazar çok kalabalıktır mümkünse hafta içine ertele

0|0
    0|0
  • Küçük çamlıca korusundaki köşkler.

0|0
    0|0
  • Nasıl yerler aradığını söyle ona göre yardımcı olalım. Sahile yakın, doğayla iç içe, tarihi ya da dini, yoksa bar vs?

0|0
    0|0
    • Ramazan ramazan bar nedir :) sahil fena olmaz maltepe sahili cadde bostan gibi yerler olur mesela :)

• Bebek, Moda, Çengelköy, Ortaköy, Aşiyan, Pierre Loti, Balat ta saltanat kayığı, adalar vs vs

• Sadece Balatı ve Aşiyan ı bilmiyorum. Teşekkür ederim yinede

• Kadikoy, Moda, Harem Sahil, Çengelköy, Kanlica ohhhoo bir yigin yer var.

0|0
    0|0
  • benim yaptığımı yap derim. Truistler için hazırlanan gezi rehberlerinden al ve ona göre gez. Çok eğlenceli oluyor inan ki. Sahil kenarları favorim

0|0
    0|0
  • Miniatürk
    Pierlotte

0|0
    0|0
  • bağdat caddesine git..

0|0
    0|0
  • Emminonu Gülhane Sultanahmet beyazıt kapalıçarşı aksaray Topkapı sarayi avrupa da gezilecek çok yer var

0|0
    0|0
  • caddelerde takıl :)

0|0
    0|0
  • gebzeden silivriye kadar sayayım :)

0|0
    0|0
  • İstiklal caddesi...

0|0
    0|0
  • bağdat caddesi, caddebostan sahili, moda...

0|0
    0|0
  • Ağakapisina git suleymaniyeye git

0|0
    0|0
  • moda , üsküdar sahil , cengelköy, caddebostan, ateşehir, kanlıca , kadıköy al sana anadolu yakası

0|0
    0|0
    • Ama bunları gezdim heppp daha farklı :D

• Avrupaya mı açılıyım o zaman :D

• ya çokda orayıda görüyüm burayıda görüyüm yapma caddede 2-3 gün modada 2-3 gün gecir bu yerler öyle tadına varılır farklı farklı mekanlara otur yuruyus yap bısıklete bın. avrupada eminönünü ve taksimi doyasıya gez ozellikle eminönü cok tarihi yerler var tarihle ilginelirsen. ya da taksimde cok değişik mekanlar ayrıca ramazanda sulaymaniye camıye gitmeyi unutma iftarını orda aç

• çamlıca tepesi

0|0
    0|0
  • çengelköy de oturuyorum :)

0|0
    0|0
  • avrupa varda anadolu bilmiyorumm

0|0
    0|0
  • gel sana çatalcanın ormanlarını gezdirim :)

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 2

• avrupa yakasını zaten bilirsin eyip sultan pierloti, ayasofya, kapalıçarşı, beyazıt falan filan anadolu yakasında da üsküdar fethipaşa korusu, kız kulesi, kadıköy boğanın oralar ya da modaya çık bide çay bahçesi güzel bide moda sahilinde yürüyebilirsin anadludan başka önerebilceğim bişi yok

0|0
    0|0
    • Bu yazdıklarının hepsini biliyorum ama benn

• Yabancısıyım denmez deee daha gezebileceğimi düşünmüştüm ben :D bu sözünü yazıyorum ve il değiştiriyorumm

• :D İstanbul büyük ama belli başlı yerlerini gezersin e işte sen de gezmişsin ;)

• İstanbul'da gezilmeyecek yer mi var:( ah İstanbul

0|0
    0|0
Yükleniyor...