Bir okuyun belki yardımınız dokunur?

Ben yazılar ve hikayeler yazıyorum bir blog sitem var ve bir dergide yazılarım çıkıyor neyse ben yeni bir hikaye yazıyorum hikaye bir yerde tıkandı yani ben tıkandım şimdi size söylüycem sizce nasıl devam etmeli

Başrolümüz Goncanın bir sapığı var ama bu sapıkla daha önceden baya olayları olmuş. Kaçıyo ondan adam yıllar sonra buluyo kızı tehdit falan ediyo neyse kız işten çıkıyo çok yorgun ve birazda korkarak ara sokağa giriyo kestirme diye. Sapığının arkasında olduğnu bilmiyo. Çocuk kızın ellerini tutuyo duvara dayıyo işte burada tıkandım bir kız bu durumda napar nasıl kurtulur bu çocuktan. Bağıramaz çünkü polis falan gelirse kendi pislikleride çıakr ortaya

Güncellemeler:
Hepinize zaman ayırıp cevap verdiğiniz için ayrı ayrı teşekkürlerimi sunuyorum (Çok mu resmi oldu)

O zaman şöyle diyim herkese benden bildirim

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• Konulu hikaye.

0|0
    0|0
  • Tekme atsın. Ya da Polis sirenlerini duysunlar sapık sonra görüşçez deyip bıraksın. Şu an seni çok kıskandım. Ben de hikaye yazıyorum. Betimlemelerim ve konularım da oldukça güzel inşallah ilerde ben de iyi yerlere geleceğim

0|0
    0|0
    • Tekme atsın derken tam olarak nasıl?

İstersen yazılarını blogumda paylaşabilirim

• Ayricq polis sirenleri cok eskidi yeter. Arka Sokaklardan biraz kurtulun

• Yardımcı olmak istemiştim...

• Her ara sokaktaki insanin yardimina polis kosmaz oradan gecen biri veya sesini duyan bir komsuda iner yardima ve kiz onu kurtaran adama asik olur genelde

0|0
    0|0
    • Yalnız kızın kendisi kurtulmalı

• Suratına doğru olabilir ikinci tekme

• Evet olabilir peki kiz kacip nereye gidecek ama

• ah bizim türkler hep sapık hkayeleri :D

0|0
    0|0
  • çok fazla klasik bu

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• sen gizle kendini hikayeyi millete yazdır sonra ben yazdım de cık ortya cık :)

0|0
    0|0
  • gonca ameliyatla erkek olup sapığına tecavüz etsin

0|0
    0|0
  • Tecavüz kaçınılmazsa zevk alsın

0|0
    0|0
  • Kız tam o arada süper yeteneklerinin olduğunu öğrensin melek gibi bir anda havaya çıkabilesin o şekilde yapsın sonra yere bıraksın adamın beyni bok böceği gibi parçalansın

0|0
    0|0
  • Erkeğin malum bölgesine bassın tekmeyi

0|1
    0|0
Yükleniyor...