Alacakaranlık serisini okuyanlar var mı?

Ben okumaya başladım siz okudunuz mu hiç? Nasıl güzel mi?

0|0
11|7

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 10

• Okumuştum gençken :) güzeldir evet.

0|0
    0|0
  • Okudum " hush hush " serisinden sonra en sevdigim seridir alacakaranlık

0|0
    0|0
  • Ilk okudugum romandi :)) dördunude okudum. Hatta 5 . Cikmisdi onuda okumaya baslamisdim ama cok sıkıciydi oyuzdem devam etmemisdim. Tavsiye ederim. Bide filminj izle :)) ben almancasini okumusdum :) turkceside fsrkli degildir heralde

0|0
    0|0
  • İzledim..

0|0
    0|0
  • Okumadım ama izledim

0|0
    0|0
  • Hayır ama izledim olur mu :)

0|0
    0|0
  • Kitapları filmden daha iyiydi bence

0|0
    0|0
  • İzledim :D

0|0
    0|0
  • Eveeet :)) hemide safak vaktine kadar hepsini hem okudm hem izledm :)) gayet surukleyici bnce

0|0
    0|0
  • Tabi kucukken okudum ama gayet guzeldi :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Okudum son romanının bir bölümüne kadar (dayanamadım artık) . ilk 3 kitapta olay örgüsü önplandayken son romanda artık her cümlenin içinde edward şöyle edward böyle dediği için bir yere kadar :) karakterler genel olarak çok yüzeysel gelmişti bana mesela ilerleyen bölümlerde karakterlerin çok farklı bir özelliğini görmüyoruz. yine de zevkler tartışılmaz tabi.

0|0
    0|0
  • Bildiğimiz edward la bella ise bütün serisini izledim

0|0
    0|0
  • kardeşim okuyodu ne okuyon kız dedim alaca karanlık abi dedi konusu ney dedim vampirler felan var dedi ne o kız vampir olup kanımızımı içecen dedim kıza kitaptan sodu D::D:D

0|0
    0|0
  • Kitabida mi varmis mubarek oda seri diyor :D

Vuhhuu

0|0
    0|0
  • İzledim olmazmı

0|0
    0|0
  • Boxset var blueray atabilirim :) sonunda edward ile kız evleniyo :P

0|0
    0|0
  • Okudum malesef yani kötü değil tabiki güzel (askerde o an yapıcak daha iyi bir işim yoktu)
    Okunur sürükleyicidir

Ama yine Stephenie Meye'rin Göçebe (The Host) kitabını ben daha çok sevdim bilgin olsun. Bunuda okumayı ihmal etme.

0|0
    0|0
Yükleniyor...