Insanlar neden evlenir? Evlilik ne demektir sizce?

evlilğin amacı tanımı nedir? ne ifade eder. gereklimidir. evlemsem de olur diyenlerdenmisiniz. ben bekar ölürüm mü diyorsunuz?

0|0
816

En İyi Erkek Görüşü

• Evlilik sosyal iliskide kadin-erkek icin doruk noktasidir,en iyi arkadasinizi kendinize hayat arkadasi yaparsiniz.Tartisilmaz olan es'in en iyi arkadas oldugudur.Sadece ve sadece sevdiginiz kisi ile evlenmelisiniz.Guven duygusu,yasam sevinci ,saygi ,sadakat eger varsa sevginin zaten icindedir.Esler arasinda sevginin karsilikli olmasi esastir.Mantik evliligi bir noktaya kadar goturur.Sevgi evlilikte onu yuruten ana motordur,mantik ise sadece yardim eder saglikli kararlar verilmesini saglar.

Laf olsun diye evlenenlere gelince ,ne yapalim bula bula bunu buldum. diyenlere bir kisinin hayatini yok etmeyin derim,kendinizinkini de onunuzde tek bir hayat var .Gaye mutlu olmak ,aci cekmek degil .Herseyi iki kisinin saglikli verecegi dogru evlilik karari saglar.Zaman gecmis bir bakmisiniz olumun esigindesiniz ..,gitti guzelim hayatiniz...

3|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 15

• En başta evlilik yüce Allah'ın emridir..Bende Allahın bir kulu olarak bu emrini yerine getirecem inşallah,galiba,belki,olabilir,bulabilirsem ruh eşceğizimi evlenecem :) bekar ölemem,bekar ölürsem gözüm acık gider mazallah..Bence evlilik;Yuva kurmak,baba olmak,düzen,sorumluluğun artması,birlik,beraberlik v.s saymakla bitmez...

2|0
    0|0
  • Gerçek aşkı gördüğün zaman elinden kaçıracak kadar davar değilsen ödülün olur gel gör ki bence bunun için önce olgunlaşmalı insan en az 30 yaş diyorum ben evlilik için evlenemezsem de sağlık olsun ne diyeyim

1|0
    0|0
  • bekar ölmem de ya okurken ya da 32 li yaşlar da anca evlenirim

1|0
    0|0
  • Akşam yorgun argın eve geldiğimde anneminki kadar lezzetli olmasa da benim için hazırlanmış yiyecek birşeyler bulabilmek için.

1|0
    1|0
  • düzenli s.ks hayatı için olabilirmi? Bilmiyorum bana öyle geldi . saatte 02 olduya ondan herhalde :))

2|0
    0|0
  • kim neden evlenir bilemem de herkes çocuk yapmasın mümkünse.ya da yapsın yaff bana ne =//

0|0
    1|0
  • Dayımın dediği gibi " B.K YEMENİN ARAPÇASI” bekarlık sultanlıkmış

1|0
    0|0
  • evlilik müessesedir veledi zinayı engellemek için yapılır

1|0
    0|0
  • Beraberinde getirdiği sorumluluklar zor.

1|0
    0|0
  • yalnız yaşlanmak ve ölmek korkusu er geç insanı evliliğe sürükler.

1|0
    0|0
  • yasal ilişkiye girmek için ve de evlat sahibi olmak için

1|0
    0|0
  • ınsanlar korktukları ıcın evlenır..ayrıca suru psıkolojısı de etkılı..

cevrelerıne bakıyorlar herkes bellı yasa gelınce evlenıyor, ehh hadı artık ben de evlenıyım havasına gırıyorlar..evlenemesse herkesten farklı olacak cunku..ayrıca bırıne sıgınma ıhtıyacı...

cok neden var ya..ama hepsı de bılıncaltına ıtık nedenler.

0|1
    0|0
  • bekar olurum demıoruım ama hayatımda bırı olsun dıyorum..

1|0
    0|0
  • mahkum olmak için.

0|0
    1|0
  • evlilik enayiliktir.

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 8

Yükleniyor...