Hanım hanımcık kız nasıl oluyor?

yani özgüveni olmayan sessiz sakin kız mı hanım hanımcık kız
etrafımda görüyorum öyle suskun hiç konuşmayan özgüven yerlerde kıza bu deniyor gerçekten öyle mi
tam olarak hanım hanımcık kız nasıl oluyor

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• kıçı başı ayrı oynamayan.
    Toplumun değer yargılarına önem veren.
    öz güveni olacak ama vicdanı ile yarı yarıya...
    Fazla özgüvenlide olmasın evde kalıyor sonra.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• oturmasını kalkmasını bilen yerine göre davranan sorumluluk sahibi olan giyimine dikkat eden kız hanım hanımcık bir kızdır

0|0
    0|0
  • Sessiz sakin olması önemli değil konuşkan da olabilir sessiz biride önemli olan edepli olması bu hal hareket yaşam tarzı konuşması her şeyini belli olur

0|0
    0|0
  • Sessiz olandan korkacaksın da derler... İçinde ne olduğunu dışında nasıl durduğundan anlayamazsın.. Hanım hanımcık kız oturmasını kalkmasını bilir dedemiz tabiriyle

0|0
    0|0
  • hanım hanımcık olunmaz doğulur

0|1
    0|0
  • onu bilmiyorum da biraz kıskanmışssın onları.

1|0
    0|0
  • Annelerin oğulları için seçtiği kızlar dır

0|0
    0|0
  • senin gibi olur :)

0|0
    0|0
  • Oturup kalkmasını, bir ortamda konuşmasını bilen hamarat kız.

0|0
    0|0
  • İdeal kıza hanım deniyor. Onun sonuna bide cık eki koyuyorlar.

0|0
    0|0
  • Eş olur ;)))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Edebin , duruşun, prensibin oldukça, nerde nasıl davranılması gerektiğini, nerde nasıl giyineceğini bilince, saygında kusur etmeyince oluyorsun hanım hanımcık işte...

0|0
    0|0
  • Özgüven ile alakası yok bunun. Nerede ne yapılması , ne konuşması, ne giymesi, nasıl oturup kalkması gerektiğini bilene denir.

1|0
    0|0
  • hayır sessizlikle alakalı değil oturup kalkması konuşması kendini belli eder yani edepli olur , özgüvenle alakalı değil çok herkesle cıvıtmaz sesini çok yükseltmez filan ondan aslında bilinçli olarak öyle davranırlar bazıları da özgüvensizdir öyle sanılırlar ama fark var yani

0|0
    0|0
  • ben beceremedim öyle olmayı sonradan olacak bir şey değilmiş
    hem böyle diddiri akıllı çok iyi :)

0|1
    0|0
    • zaten bende öyle olmak istemiyorum da merak ettigimden soruyorum etrafımda gördügüm sesisz sakin kıza hanım efendi kız diyorlar böyle kıza mı hanım deniyor anlamadım

Yükleniyor...