Canan Tan kitaplarını sever misiniz?

Kitap okur musunuz? Ve hiç Canan Tan kitabı okudunuz mu?
Piraye, Eroinle Dans, Yüreğim Seni Çok Sevdi falan..

Eğer Piraye'yi okumadıysanız en kısa zamanda mutlaka okumanızı tavsiye ederim.. :)

0|1
17|10

En İyi Erkek Görüşü

• piraye harikadır piraye isminin nerden geldğini öğrenirsin ayrıca onun dışında yüreğim seni çok sevdi de harikadır canan tan aynı kalıplar üzerinden gider iyidir kitapları

1|0
    0|0
    • Evet evet Hatice Piraye kimdir nedir falan. Yüreğim Seni Çok Sevdi'yi de çok beğenirim. :)

• Aaa, gerçek değilmiymiş o? :/ Kitabın etkisi... :)

• evet kitabın etkisi var.. çardaklar da vardır yaa çınarcık fena bir yer değildir

Erkekler Ne Diyor 9

• Kabak tadı veriyor, Eroinle Dans ve Piraye'yi ben de okudum, ama gerçekten mutlaka okunmalı denilecek kitaplar yazan bir yazar değil.

1|0
    0|0
    • Sence öyle olabilir tabi ki, herkes aynı düşünecek diye bir şart yok ama bence kitaplarını okuduğum en iyi yazarlardan.

• Zeze... Deli fişek ve güneşi uyandıralım, devam kitapları, onlar da güzel. Bittikten sonra da lütfen bana ve ya buraya yaz :) Konuşalım biraz hakkında

• İlk kitap tamamda, devam kitaplarını şu an yeni duydum. :D Olabilir, bitirince yazarım. De Şeker Potakalından önce baya kitabım var sırada.. :)

• yuregim seni cok sevdi ve en son yurekler olur kitabını okudum ikiside birbirinden guzel. okudugum en iyi kitaplardı.. pirayeyi okumadım ama en kısa zamanda okumayı dusunuyorum

1|0
    0|0
  • Pirayeyi okudum tavsiye ederim :)

1|0
    0|0
  • piraye güzeldi ya okudum

1|0
    0|0
  • Hiç okumadım.

1|0
    0|0
  • hasret / yüregim seni çok sevdi/eroinle dans çok guzel

1|0
    0|0
    • Sadece Hasret'i okumadım, sanırım pek ilgimi çekmedi. şu an İz kitabını okuyorum ama diğer kitapları gibi sürükleyici gelmiyor bana..

• Genelde aşk okuduğumu fark ettim şuanda. Sanırım İzden de bu yüzden sıkıldım.
      Sen?

• Anladim hanımefendi

• Bütün kitaplarını okudum.

1|0
    0|0
  • Issız erkekler korosunu okumuştum güzeldi

0|0
    0|0
  • Evet cok 4 ay icinde hasret ve eroinle dans i okudum cok iyiydiler

0|0
    0|0
    • Hasreti okumadım ama güzeldir herhalde. Ben abartısız hiç bırakmadan 1 gün içinde Piraye yi okumuştum..

Kızlar Ne Diyor 17

• pirayeyi okudum sevdim yüreğim seni çok sevdiye başladım kurgu farklı olsada olaylar ve anlatım tekniği aynı pirayeyi okuyormuşum gibi hissettim bıraktım hep ulaşılamaz kusursuz bir kadın zengin bir erkek hep başta bir olumsuzluk sonra aşka dönüşmesi felan aynı bence

1|0
    0|0
    • Evet, olaylar çok benzer, ama okunmaya değer.. :)

• Nerdeyse hepsini okudum ama kendini tekrar esiyor Canan Tan.
    Mesela Piraye'den sonra Yüreğim Seni Çok Sevdi aynı gibi. İlerleyiş bakımından.
    Üniversiteye başlar, lise arkadaşını bulur. Yakın olurlar, kız aşık olur falan.
    Ama tebrik etmeli tabi ki. Edebiyat, hele ki kitap yazmak kolay iş değildir.

1|0
    0|0
    • Aynen, ama kendini tekrarlasa da yazdıkları güzel bence..

• Ben çok çok eskiden okurdum, lise 1'de.

1|0
    0|0
  • hepsini okudum hepsi de çok güzel şu sıralar sinan akyüz takılıyorum onun kitapları da canan tanın dilinden birde onlara göz at istersen

1|0
    0|0
    • Eğer öyleyse, ben bakıyım bir ona.. :)

• Teşekkür ederim. :)

• ne demek rica ederim

• Piraye en son yürekler ölür yüreğim seni çok sevdi
    Harikalar gerçekten

1|0
    0|0
  • Çoğu kitabını okudum. Cidden harika bir yazar. 'En son yürekler ölür'ü okumadiysan şiddetle tavsiye ediyorum :D

1|0
    0|0
    • Okudum okudum, o da çok güzel. :D

• Harika bence :D okuyup ağladığım tek kitap

• Aynen aynen. :D Ben hepsinde ağladığım için; En son yürekler ölür de de ağlamışımdır.. :)

• Evet ben hepsini okudum mukemmell butun kitaplari birbirinden guzel :-)

1|0
    0|0
  • Yeşilçam tadında, aglatir. birbirine benzer imkansız aşklar.

1|0
    0|0
    • Aynen öyle, Canan Tan tarzı.. :)

• Canan tan ın okuduğum tek kitabı piraye ydi ama pek beğenmedim

1|0
    0|0
  • Açıkcası okumadım senin de tavsiyen üzerine elimdeki bitince okucam yakın arkadaşımda önermişti Piraye'yi

0|0
    0|0
    • Kesinlikle öneriyorum.. Şimdiye kadar birçok kitap okudum ama Piraye'nin üzerine tanımam.
      Ama keşke en son okusaydım, artık diğer okuduğum kitaplar açıkçası basit geliyor.. :)
      Ne okuyorsun şuan?

• Bende aşk'tan sonra ve dağlar yankılandı'yı okuyacaktım benim de sıra değişti :) şiddetle tavsiye ederim ''Bin muhteşem güneş''i :) Aşk'a gelecek olursak ilahi aşkı anlatıyor bilirsin belki tebrizli şemsi tanımama aracı oldu o yüzden sevdim ve okuyorum bitmek üzere onu da öneririm hayatla ilgili çok ders var :)

• :)) O zaman şu İzi bitireyim ben artık. Evet evet biliyorum, okuyabilirim onuda, sıra biterse eğer. :D

• Ask romanlarini sevmiyorum canan tan elif safak beni depresyona sokuyor yahu

1|0
    0|0
    • Ağlamak isteyip de ağlayamadığım zaman Pirayeyi okuduğum doğrudur. :D

• İyi güzel hoşta hep aynı, üniversiteli bir kız...

1|0
    0|0
    • Aynen, konular farklı olsada başlangıç genelde aynı. Ve genelde İstanbul.

• Evet, Eroinle Dansı hoş ama :))

• Evet, günümüze göre, gerçeğe en yakın romanlardan biri. :)

• Hiçbirini beğenmedim şahsen. Eroinle dans idare eder ama

1|0
    0|0
  • Vasat roman yazarı.

1|0
    0|0
  • Hepsini severim. Özelikle Piraye

1|0
    0|0
  • Eroinle Dans okudum. Harikaydi.

0|0
    0|0