Ellen Degeneres'i sevenler buraya *? muhteşem bir kadın , olağanüstü diyenler? :))?

Çok seviyorum onu. lezbiyen olması ona olan sevgimi değiştirmiyor :) not : ben lezbiyen değilim :D
müthiş bir kadın bence, çok sempatik ve melek gibi bir insan. . Benim gibi sevenler var mı kendisini? programını zevkle izliyorum

0|0
6|5

En İyi Erkek Görüşü

• Programını çok severdim lezbiyenmiş sonradan öğrendim

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 4

• sempatik birisi ama oyun oynamasa daha cok severim:))

0|0
    0|0
  • Evet severek izlerim Elleni :) Çokta iyi bir insan ve insanlara yardımı dokunuyor ne güzel bir şey :) Lezbiyen olmasına rağmen çokta dürüst ve sempatik biri.

0|0
    0|0
  • eveeet! kadın çok tatlı bence :D ki çoğu kişi oscar selfiesinden sonra tanımaya başladı kendisini. Sonradan görme bunlar sonradan :)

0|0
    0|0
  • Çok itici bir kadın bence :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Lezbiyen olmasına rağmen diyenler olmuş sanki lezbiyen olanlar çok sapık ve bencil insanlarmis gibi :) evet sempatik komik eğlenceli bir kadın. Oscar ödüllerini sunmuştu en son ve izlenebilir hâle getirmişti gerçekten eğlenceliydi. Zaten porshia ile de yakışıyorlar :)

0|0
    0|0
  • Ben de bayılıyorum o kadına :D eskiden izlerdim. Simdi tv yi acmadigim icin izlemiyorum.

0|0
    0|0
  • Severim programi eglenceli unlulerle yakin dost ayrica. kimsenin ozel secimi bizi ilgilendirmez yani onemli olan kisiligi

0|0
    0|0
  • cok enerjik canli bir kadin seviyorum :)

0|0
    0|0
  • Lezin teki işte. Gıcık bi' kadın.

1|0
    1|0
  • Seviyordum önceden, de lezbiyen olduğunu öğrenince ona karşı bir soğukluk oluştu. :D

0|0
    1|0
Yükleniyor...