''Komedi'' diye adlandırdığımız/nız filmlere gerçekten gülüyor musunuz , komik buluyor musunuz?

''Komedi'' adı altında izlediğim filmlere güldüğüm sahneler çok azdır , bana cümleleri , diyalogları , esprileri çok basit ve banel geliyor. Özellikle Sağ Salim , Felekten Bir Gece , Recep İvedik , Düğün Dernek , Eyvah Eyvah , Arog , Gora , Patron vs tarzı filmler , ''komedi'' kategorisinde baya rağbet görüyor. Fakat benim beklentimin çok altında hepsi bu yüzden neredeyse hiç komedi tarzı filmleri sevemez oldum. Siz komik buluyor musunuz?

Bunların haricinde ''komedi'' olarak bu çok sağlam dediğiniz filmler varsa önerebilir misiniz?

0|0
5|14

En İyi Erkek Görüşü

• bazı sahneleri komik dediğin gibi işte. anca o kadar oluyor:))

şaka videoları daha komik oluyor açıkçası

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Yani komedi filmi izlicem ben baştan sona kahkaha atıcam derseniz yanlış yaparsınız komedi filmleri genelde içinde absürdlüğün tavan yaptığı filmlerdir herkesin güldüğü sahne ise farklıdır..

Komedi filminde bir stand-up beklentisi yapmamalısınız.

Recep ivediğe gülen çok mesela ama beni güldürmez.. Gora ise benim güldüğüm nadir filmlerdendir.

0|0
    0|0
    • Zaten gülmekten filmi izleyeceğim kadar komik bir film beklentim yok fakat bana komik gelmiyor tamam hiç mi gülmüyor derseniz evet güldürüyorlar fakat bazı esprilerde ''offff'' diyorsun artık , çok basite alınmış geliyor. Sonuçta sinema yapıyorsanız bu işi hakkıyla verebilmelisiniz

• izleyemeyeceğim*

• Favori çoğu komedi filminin asıl komedi olan yerleri zaten fragman olarak tanıtılır.

• Ted, Yalanın İcadı hoştur.

0|0
    0|0
  • Şahin k. beni çok güldürüyor :D :D ciddiyim Hele öğrencilerine kaval mı çalıcan saksafaonmu çalıcan dediği o sahne :ASDAS:D

0|0
    0|0
  • türk komediler pek iyi gelmiyo ya. Ama hükümet kadın filmi gerçekten komik sahnelerle doluydu bana göre. ay lav yu da güzel komik sahnelere sahipti. Biraz daha gerçek sahneler bana göre.

0|0
    0|0
  • mizah anlayışı kişiden kişiye değişir tabi ki. bende saydıklarından birkaç tanesine baya gülmüştüm

0|0
    0|0
  • Felekten Bir Gece ayrıdır.
    ya zaten komedi dediğin komple komedi olmaz arada ufak tefek komiklikler olur. Önemli olan filmin sürükleyici olması

0|0
    0|0
  • sen en iyisi kemal sunal izle azizim

0|0
    0|0
  • Evet komik buluyorum

0|0
    0|0
  • Aralarından Sag Salim filmini komık buldum.

0|0
    0|0
  • Yok türk yapımı olunca güldürmüyor seviyesiz espriler -_-

0|0
    0|0
  • düğün derneğin ilk tüp sahnesine çok güldüm yaa :D :D

0|0
    0|0
  • Hayır sadece eğlenceli geliyorlar

0|0
    0|0
  • Hayır bulmuyorum komik gelmiyor artık.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Ben bu filmlerin hiçbirini izlemedim. Recep İvedik-1 hariç, onu izledikten sonra bile diğerlerini izlemedim.
    Sahneler o an için komik geliyor ama bütüne bakıldığında film anlayışının dışına çıkıldığı veya sapmalar olduğu görülüyor. Beni tatmin etmiyor açıkçası, beklentimin çok altında bu filmler. Ama hoşlanan insanlar da elbette ki vardır.

0|0
    0|0
  • Türk filmlerini eğlenceli bulmuyorum. Cem Yılmaz harici

0|0
    0|0
  • Tolga Çevik der susarım !

0|0
    0|0
  • Artık komedi adı altında sıralanacak pek film kalmadı.

0|0
    0|0
  • Bazılarını.

0|0
    0|0
Yükleniyor...