Argo atasözleri biliyor musunuz?

Argo atasözleri biliyor musunuz? Argo atasözleri biliyor musunuz?bir tanesini plz

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• inadım inat totom iki kanat her boyayı boyadın bir fıstık yeşili kaldı her kuşu ziktin bir leylek kaldıkeleme gelince kütür kütür sapına gelince meeehergün tabldot tabldot nereye katar (aldatan erkegin kendini savunurken kullandıgı söz )( babamla arkadası benim külüstür hakkında geyik yapıyorlar yok cok büyükmüş yok cok yakıyormuş yok parcası yokmuş tamiri zormuş eskiymiş kullanışlı degilmiş sonra kamil abi beni cagırdı onur gel tosunum gel ve diyalog söyle gelişir )kamil abi :: onur ben :: heee abikamil abi :: gel tosunum gel ben :: söyle abi kamil abi :: abicim sen niye ugraşıyon la bu arabayla babanla yaşıt hayvan adam ben :: bırak geyigi abi gidiyom bak işim var ( eller yag içinde )kamil abi :: biz babanla konuştuk buna müşteri varmış verelim diyoz az yakan dizel bir araba alalım he paşam lmazmı ben :: cık olmaz abi gidin başka şey bulun fantazi yapmayın benim arabamla kamil abi :: gel la sana son bi sey söylicem ne bok yirsen yiben :: hı söyle kamil abi:: oglum bu araba adamı ya verem eder ya da dötveren eder ben:! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !babam :: hadi git ne bok yiyosan ye it oglu it

Erkekler Ne Diyor 50

• Yicen dadlıyı sikecen yozgatlıyı :)

• biliyozda gerek yok ş,imdi

• buradaki rezilliğe göz yuman modlara ve site yönetimine yazıklar olsun. Buda benden olsun.

• 2 adet dustürüm var.1. ipimle kuşağım s.kimle t.şağım.2. dam s.kime mertek g.tüme , budakta gelirse kaderime :)

• bu söze dikkat gelmiş geçmiş en özlü söz'' para varsa yancıkta yaprak oynar ..cıkta para yoksa yancıkta da yaprağın ne işi var ..cıkta :DD

• en iyi cevap secersen söylerim akarsu :)çıkma incir agacına toplama hamını mamını düşersen o agaçdan görürsun ananın* ..

• geçme namık kemal köprüsünden ürkütürsün vak vakları... çam diktim git topla kozalakları :))))))))))))

• Dam üstünde un eler tombul tombul bıngıllar...

• hazırlıksız helaya giden domala domala taş ararmış...

• s..kilmiş g.tün davası olmaz..

• göte giren şemsiye açılmaz :)

• az veren maldan çok veren aıds olurr

• ne dul ne bakire kimse vermedi şu fakire sabunla idare ederken zam geldi hacı şakire hayde :D:D:D

• Götü kaşınan keçi çobanın değneğine sürtünürmüş

• seversen ekime sevmezsen sikime kadar.

• muhtemelen siteden atılırım o yüzden susuyorum :)

• o laflar boy boy seni .iken ... kovboy

• G*t kısp(m)etten çıkınca tarrak Bağdat'tan gelirmiş.

• Arama her a*cıkta bit pire sonra talim edersin otuzbire.

• kızlara argo çok yakışıyor yaa çok şeker oluyorlar

• her sikim hıyar diyene. tuz u alıp koşuyon

• Şansı olanın yar sarar yarasını. Şansı olmayanın eşşek ...er anasını.

• ye yağlıyı s.. dağlıyı :D

• yok hacı yozgatlılara boynm kıldan ince benim derdim dağlıyla

• :D

• hahahhahhaahah...dağlılar hahahahah

• verdiğin mangıra bak sokduğun andıra bak,

• 3 grlık gotunlen 5 grlık yırağa yatmayacandünya kadar malın olacağına fındık kadar hamın olsuno*nun tövbesi harabeyi görene kadardır

• İpimle kuşşağım zikimle daşşağım :)

• Eşek ölecek, sırtını dönecek, pipisi de güneş görecek.

• tedariksiz hacete giden domala domala taş arar

• g*t çıktıysa kısmetten çük gelir halepten

• Elin zkini görmeyen kendi zkini piyade tüfegi sanırmış

• "G*tüyle köyü yıkmak/devirmek" var. Aşırı sakar insanlar için söylenir.

• yüz verdik eşeğe, alnımıza değdi başşağıacıma yetime goyar q.tünegöt çıkmışsa kıspetten arap gelir bağdattanrakı içen muhtar maki örtüsüne s.çarmış.

• Kaşınan g...te , y...k bagdattan gelirmiş,

• öyle g.te böyle y.rak

• pardon pardon yanliş yazdimmmmm ben çekiyom kuşşağma ,sen iniyon daşşağma :d doğrusu bu

• eşeğe gerdan kır demişler, dönmüş osurmuş.

• seçilecek ağız kota yakın olur

• kuru bok göte yapışmaz

• sapı döversen olur mu şeker cinsini s..tiğim cinsine çeker

• katranı kaynatırsan olur mu şeker değil mi o ben öyle bilyorum :)

• aceminin elinde *** çam dalına çıkarmış.. da çıkan neci tam bilemedim orda :D

• göte yakın et yenmez

• İki g*tün ola da birini çekip yırtasın.

• Katranı kaynatmakla olmaz şeker cinsini sıktığım cinsine çekerDekiye öğüt vereceğine akıllıya kot ver.Büyüttüm adan ettim yetimi, döndü sıktı kotumu.

• Yazın yediğin hurmalar...

• ... dan aşşa kasım paşa diyollaaa

• Her kuşu öptük bir leylek kaldı. "öptük"

• "Her kuşu s**tik, bi' kaldı leylek" var. Dilerseniz...

• Ben daha netim ama. =) (Şu anda göz kırparak başımı salladığımı düşün). LoL

• yapma bunu bilader aynı anda yazmışız :D

• azimle s*çan duvarı deler

• iyi aile çocuguyum ben ...

• Çok ayıp

Kızlar Ne Diyor 23

• yat sikine at bağla.her götten kıymalık et çıkarma.her sikim hıyar diyene bir avuç tuz alıp gitmebu üçü favorim annemden seçme atasözler :)

• :D

• Kaşınan döte yayyak bağdat'tan gelirmiş :)))

• annem çok kullanır onu bana :D

• Öncekileri Göster
  • o* ıçerdense kapı kılıt tutmaz

• it ossurur ,su götürür.

• dünya kötü kolla götü :)

• ne kadar dönersen dön g*tün hep arkandadır

• Deveye diken insana s..ken yaranır

• Ekmeği elden tarağı kelden yiyeceksin.keller her a** eller ha sana ha sana s*kim kaldı kel hasana Hepte kellerle ilgili biliyorum ya.

• kelleri çok seviyosun galiba :D

• acıma yetime gelir koyar götüne den başka bişi bilmiyorum sanırmki bu sözü çok mal bulurum..

• A*ını buldun kılını mı arıyosun- demiş atalarımızz :p

• evet işte bu :D

• İki kisi konusurken ücüncüye b.k düser..

• Kuru bok göte yapışmaz.Açı göte herkes tükürür.Ad Alinin Göt Velinin vs.. :)

• çok ayıp kaçar yazmam :D

• kadınlar zik gibidir okşandıkça kalkar..yemiceğin yırrağın altına yatmıcan...totoya giren şemsiye açılmaz..

• p0p0ya giren şemsiye açıldımmı çıkmaz o lafın değişik bi versiyonu

• tavşan girdi ekine kulakları dikine balmı sürdünüz g.tünüze çok tatlı geldi s..kime)eskiden mahalleri çocuklar sıksık söylerdi

• cahille oturup kalkma fıttırırsın camla taharet alma yırttırırsın

• Haaşa :P

• g*te giren şemsiye açılmaz ^^^^^^^^^^^^^^^^^^

• Ne komikmiş bunlar ben bilmiyorum hiç :D

• bu kızlar amma terbiyesizmiş ben yazmıyommmm :)))))))))) kızların argo konuşması beni tahrik ediyooo yaklaşmayın diyim sizee :D

• :D :D haha o ne yaa :D

• Göt nasipten çıkınca uçkur koparmış

• Katranı ezersen olur mu şeker, cinsine tükürdüğüm cinsine çeker.

• Çorumlu Shrek der ki: "Etme eşekle muhabbet küstürürsün, silme cam kırığıyla bir yerlerini kestirirsin"

• helal :D

• Kedi şamını görmüş; "ben bu yaradan ölürüm demiş"

• İşini bilmeyen çavuşlar ):

• kasaba yalvarıcağına kes de şeyini ye :D

• işte söz bu :D

• "s.ikimi keser kasaba minnet etmem " diye bir laf vardır.
      Utandı söyleyemedi :)

• varmış demek ki ninem bunayınca bunu söyleyip duruyodu :D

• Öncekileri Göster
  • cıx cıx cıx ağzımı bozmam ben

Yükleniyor...