Argo atasözleri biliyor musunuz?

Argo atasözleri biliyor musunuz? Argo atasözleri biliyor musunuz?bir tanesini plz

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• inadım inat totom iki kanat her boyayı boyadın bir fıstık yeşili kaldı her kuşu ziktin bir leylek kaldıkeleme gelince kütür kütür sapına gelince meeehergün tabldot tabldot nereye katar (aldatan erkegin kendini savunurken kullandıgı söz )( babamla arkadası benim külüstür hakkında geyik yapıyorlar yok cok büyükmüş yok cok yakıyormuş yok parcası yokmuş tamiri zormuş eskiymiş kullanışlı degilmiş sonra kamil abi beni cagırdı onur gel tosunum gel ve diyalog söyle gelişir )kamil abi :: onur ben :: heee abikamil abi :: gel tosunum gel ben :: söyle abi kamil abi :: abicim sen niye ugraşıyon la bu arabayla babanla yaşıt hayvan adam ben :: bırak geyigi abi gidiyom bak işim var ( eller yag içinde )kamil abi :: biz babanla konuştuk buna müşteri varmış verelim diyoz az yakan dizel bir araba alalım he paşam lmazmı ben :: cık olmaz abi gidin başka şey bulun fantazi yapmayın benim arabamla kamil abi :: gel la sana son bi sey söylicem ne bok yirsen yiben :: hı söyle kamil abi:: oglum bu araba adamı ya verem eder ya da dötveren eder ben:! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !babam :: hadi git ne bok yiyosan ye it oglu it

Erkekler Ne Diyor 50

• biliyozda gerek yok ş,imdi

• Götü kaşınan keçi çobanın değneğine sürtünürmüş

• yüz verdik eşeğe, alnımıza değdi başşağıacıma yetime goyar q.tünegöt çıkmışsa kıspetten arap gelir bağdattanrakı içen muhtar maki örtüsüne s.çarmış.

• kızlara argo çok yakışıyor yaa çok şeker oluyorlar

• 3 grlık gotunlen 5 grlık yırağa yatmayacandünya kadar malın olacağına fındık kadar hamın olsuno*nun tövbesi harabeyi görene kadardır

• Kaşınan g...te , y...k bagdattan gelirmiş,

• muhtemelen siteden atılırım o yüzden susuyorum :)

• tedariksiz hacete giden domala domala taş arar

• Elin zkini görmeyen kendi zkini piyade tüfegi sanırmış

• Çok ayıp

• G*t kısp(m)etten çıkınca tarrak Bağdat'tan gelirmiş.

• eşeğe gerdan kır demişler, dönmüş osurmuş.

• göte giren şemsiye açılmaz :)

• Dam üstünde un eler tombul tombul bıngıllar...

• geçme namık kemal köprüsünden ürkütürsün vak vakları... çam diktim git topla kozalakları :))))))))))))

• hazırlıksız helaya giden domala domala taş ararmış...

• ne dul ne bakire kimse vermedi şu fakire sabunla idare ederken zam geldi hacı şakire hayde :D:D:D

• "G*tüyle köyü yıkmak/devirmek" var. Aşırı sakar insanlar için söylenir.

• "Her kuşu s**tik, bi' kaldı leylek" var. Dilerseniz...

• yapma bunu bilader aynı anda yazmışız :D

• Ben daha netim ama. =) (Şu anda göz kırparak başımı salladığımı düşün). LoL

• azimle s*çan duvarı deler

• bu söze dikkat gelmiş geçmiş en özlü söz'' para varsa yancıkta yaprak oynar ..cıkta para yoksa yancıkta da yaprağın ne işi var ..cıkta :DD

• buradaki rezilliğe göz yuman modlara ve site yönetimine yazıklar olsun. Buda benden olsun.

• iyi aile çocuguyum ben ...

• s..kilmiş g.tün davası olmaz..

• İpimle kuşşağım zikimle daşşağım :)

• seçilecek ağız kota yakın olur

• kuru bok göte yapışmaz

• sapı döversen olur mu şeker cinsini s..tiğim cinsine çeker

• katranı kaynatırsan olur mu şeker değil mi o ben öyle bilyorum :)

• göte yakın et yenmez

• Katranı kaynatmakla olmaz şeker cinsini sıktığım cinsine çekerDekiye öğüt vereceğine akıllıya kot ver.Büyüttüm adan ettim yetimi, döndü sıktı kotumu.

• Yazın yediğin hurmalar...

• ... dan aşşa kasım paşa diyollaaa

• Yicen dadlıyı sikecen yozgatlıyı :)

• 2 adet dustürüm var.1. ipimle kuşağım s.kimle t.şağım.2. dam s.kime mertek g.tüme , budakta gelirse kaderime :)

• en iyi cevap secersen söylerim akarsu :)çıkma incir agacına toplama hamını mamını düşersen o agaçdan görürsun ananın* ..

• az veren maldan çok veren aıds olurr

• seversen ekime sevmezsen sikime kadar.

• o laflar boy boy seni .iken ... kovboy

• her sikim hıyar diyene. tuz u alıp koşuyon

• ye yağlıyı s.. dağlıyı :D

• hahahhahhaahah...dağlılar hahahahah

• :D

• yok hacı yozgatlılara boynm kıldan ince benim derdim dağlıyla

• Daha Fazla

Kızlar Ne Diyor 23

• cıx cıx cıx ağzımı bozmam ben

• Çorumlu Shrek der ki: "Etme eşekle muhabbet küstürürsün, silme cam kırığıyla bir yerlerini kestirirsin"

• Kedi şamını görmüş; "ben bu yaradan ölürüm demiş"

• helal :D

• cahille oturup kalkma fıttırırsın camla taharet alma yırttırırsın

• Ne komikmiş bunlar ben bilmiyorum hiç :D

• Göt nasipten çıkınca uçkur koparmış

• :D :D haha o ne yaa :D

• bu kızlar amma terbiyesizmiş ben yazmıyommmm :)))))))))) kızların argo konuşması beni tahrik ediyooo yaklaşmayın diyim sizee :D

• dünya kötü kolla götü :)

• İki kisi konusurken ücüncüye b.k düser..

• acıma yetime gelir koyar götüne den başka bişi bilmiyorum sanırmki bu sözü çok mal bulurum..

• A*ını buldun kılını mı arıyosun- demiş atalarımızz :p

• evet işte bu :D

• ne kadar dönersen dön g*tün hep arkandadır

• Ekmeği elden tarağı kelden yiyeceksin.keller her a** eller ha sana ha sana s*kim kaldı kel hasana Hepte kellerle ilgili biliyorum ya.

• kelleri çok seviyosun galiba :D

• o* ıçerdense kapı kılıt tutmaz

• Deveye diken insana s..ken yaranır

• Kuru bok göte yapışmaz.Açı göte herkes tükürür.Ad Alinin Göt Velinin vs.. :)

• çok ayıp kaçar yazmam :D

• kadınlar zik gibidir okşandıkça kalkar..yemiceğin yırrağın altına yatmıcan...totoya giren şemsiye açılmaz..

• p0p0ya giren şemsiye açıldımmı çıkmaz o lafın değişik bi versiyonu

• yat sikine at bağla.her götten kıymalık et çıkarma.her sikim hıyar diyene bir avuç tuz alıp gitmebu üçü favorim annemden seçme atasözler :)

• Uyan sikim kiraza gidelim :)

• Öncekileri Göster
    • Kaşınan döte yayyak bağdat'tan gelirmiş :)))

• :D

• tavşan girdi ekine kulakları dikine balmı sürdünüz g.tünüze çok tatlı geldi s..kime)eskiden mahalleri çocuklar sıksık söylerdi

• Haaşa :P

• g*te giren şemsiye açılmaz ^^^^^^^^^^^^^^^^^^

• Katranı ezersen olur mu şeker, cinsine tükürdüğüm cinsine çeker.

• İşini bilmeyen çavuşlar ):

• kasaba yalvarıcağına kes de şeyini ye :D

• neyini

• Öncekileri Göster
    • "s.ikimi keser kasaba minnet etmem " diye bir laf vardır.
      Utandı söyleyemedi :)

• işte söz bu :D

• it ossurur ,su götürür.

Yükleniyor...