• Sor
  • Bence

Argo atasözleri biliyor musunuz?

Argo atasözleri biliyor musunuz? Argo atasözleri biliyor musunuz?bir tanesini plz

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• inadım inat totom iki kanat her boyayı boyadın bir fıstık yeşili kaldı her kuşu ziktin bir leylek kaldıkeleme gelince kütür kütür sapına gelince meeehergün tabldot tabldot nereye katar (aldatan erkegin kendini savunurken kullandıgı söz )( babamla arkadası benim külüstür hakkında geyik yapıyorlar yok cok büyükmüş yok cok yakıyormuş yok parcası yokmuş tamiri zormuş eskiymiş kullanışlı degilmiş sonra kamil abi beni cagırdı onur gel tosunum gel ve diyalog söyle gelişir )kamil abi :: onur ben :: heee abikamil abi :: gel tosunum gel ben :: söyle abi kamil abi :: abicim sen niye ugraşıyon la bu arabayla babanla yaşıt hayvan adam ben :: bırak geyigi abi gidiyom bak işim var ( eller yag içinde )kamil abi :: biz babanla konuştuk buna müşteri varmış verelim diyoz az yakan dizel bir araba alalım he paşam lmazmı ben :: cık olmaz abi gidin başka şey bulun fantazi yapmayın benim arabamla kamil abi :: gel la sana son bi sey söylicem ne bok yirsen yiben :: hı söyle kamil abi:: oglum bu araba adamı ya verem eder ya da dötveren eder ben:! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! ! !babam :: hadi git ne bok yiyosan ye it oglu it

Erkekler Ne Diyor 50

Kızlar Ne Diyor 23

• cahille oturup kalkma fıttırırsın camla taharet alma yırttırırsın

• Çorumlu Shrek der ki: "Etme eşekle muhabbet küstürürsün, silme cam kırığıyla bir yerlerini kestirirsin"

• Kedi şamını görmüş; "ben bu yaradan ölürüm demiş"

• helal :D

• cıx cıx cıx ağzımı bozmam ben

• dünya kötü kolla götü :)

• İki kisi konusurken ücüncüye b.k düser..

• Ne komikmiş bunlar ben bilmiyorum hiç :D

• Göt nasipten çıkınca uçkur koparmış

• :D :D haha o ne yaa :D

• bu kızlar amma terbiyesizmiş ben yazmıyommmm :)))))))))) kızların argo konuşması beni tahrik ediyooo yaklaşmayın diyim sizee :D

• ne kadar dönersen dön g*tün hep arkandadır

• acıma yetime gelir koyar götüne den başka bişi bilmiyorum sanırmki bu sözü çok mal bulurum..

• A*ını buldun kılını mı arıyosun- demiş atalarımızz :p

• evet işte bu :D

• Ekmeği elden tarağı kelden yiyeceksin.keller her a** eller ha sana ha sana s*kim kaldı kel hasana Hepte kellerle ilgili biliyorum ya.

• kelleri çok seviyosun galiba :D

• yat sikine at bağla.her götten kıymalık et çıkarma.her sikim hıyar diyene bir avuç tuz alıp gitmebu üçü favorim annemden seçme atasözler :)

• Uyan sikim kiraza gidelim :)

• Öncekileri Göster
    • Kaşınan döte yayyak bağdat'tan gelirmiş :)))

• :D

• o* ıçerdense kapı kılıt tutmaz

• Deveye diken insana s..ken yaranır

• Kuru bok göte yapışmaz.Açı göte herkes tükürür.Ad Alinin Göt Velinin vs.. :)

• çok ayıp kaçar yazmam :D

• kadınlar zik gibidir okşandıkça kalkar..yemiceğin yırrağın altına yatmıcan...totoya giren şemsiye açılmaz..

• p0p0ya giren şemsiye açıldımmı çıkmaz o lafın değişik bi versiyonu

• tavşan girdi ekine kulakları dikine balmı sürdünüz g.tünüze çok tatlı geldi s..kime)eskiden mahalleri çocuklar sıksık söylerdi

• Haaşa :P

• g*te giren şemsiye açılmaz ^^^^^^^^^^^^^^^^^^

• Katranı ezersen olur mu şeker, cinsine tükürdüğüm cinsine çeker.

• İşini bilmeyen çavuşlar ):

• kasaba yalvarıcağına kes de şeyini ye :D

• neyini

• Öncekileri Göster
    • "s.ikimi keser kasaba minnet etmem " diye bir laf vardır.
      Utandı söyleyemedi :)

• işte söz bu :D

• it ossurur ,su götürür.

Yükleniyor...