Siz erkekler nedn bir bayanın ufak bir gülümsemeyi kibar knşmayı evirip çevirip suistimal ediyorsnzz?

siz erkekler nedn bir bayanın ufak bir gülümsemeyi kibar knşmayı evirip çevirip suistimal ediyorsnzz

0|0
1|10

En İyi Kız Görüşü

• sonra da kadınlar suçlu :) iş hayatında kadın yöneticiler despottur çünkü bir kere gülse bu karı bana yazıyo diye dedikodu başlar. zaten sitede de var. kadın patronumu nasıl ayarlarım benden hoşlanıyor gibi vs. sorular

1|0
    0|1
    • zaten ben de iş dışnda başka erkeklerde muhattap olmam ama işm gereiği hangi erkekle karşılaşsam hep suistimall

• hoşça kal :)

Erkekler Ne Diyor 10

• 0|0
    1|1
  • Aynısı sizde de var. Bir yol tarifi sorsan ya da saati sorsan bir karıya " adam bana yazdı mı? " diye aklınızda şeytan kırk takla atıyor. O yüzden karşı cinsle muhatap olmayacaksın.

0|0
    0|0
  • biz erkekler nedn bir bayanın ufak bir gülümsemeyi kibar knşmayı evirip çevirip suistimal ediyorzzz, bzzde blmyrz.

0|0
    0|0
  • ablacım nıye kızıyorsun kı ı

0|0
    0|0
    • kime karşı kibar olsam hep farklı sonçlar alıyorm suistimal ediyorlar bu iyi niyetimi

• bunlar hep hormon :)

0|0
    0|0
  • bı erkek haddini aşıyorsa buna bayan musade edıyordur

0|1
    0|0
    • şöyle düşün işim gereği seninle konuşuyorm kibar ve güler yüzlü olmam lazm sen bundan illa başka birşey çıkarıp o niyeti suistimal eder msn?

• işte sitemim bunu yapanlara kardeşm

• istisnalar her yerde vardır takmamak lazm

• Kiskanclik manasinda diyosan bazilari abartiyo evet is ortaminda hele bu tarz seyler normal

0|0
    0|0
  • yelkenleri salmasınlar onlarda suya ))

0|0
    0|0
  • senın bu dediğin sanal alemde tanıştıkların yapar sanmıyorum görüpte arkadaş olduğun biri yapsın?

0|0
    0|0
    • ben çalışan bir bayanım ama maalesef çok karşılaşıyorm

• ozaman diyecek birşeyim yok karakter meselesi mesafeni koy diyemez

• iş yemeğine gittim ordaki garsonun açık açık telkf etmediği kalmştı

• kadın dediğin herkese gülümsememeli ;)

0|0
    0|0
    • ya işi gereği erkeklerle muhattap oluyosa ve kibar konuşması gerekiyorsaa?

• o zaman sıkıntı yok

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...