Akıl sorusu bilene ödül:)?

arkadaşlar soru su
yaslı bir karıkoca çiftimiz sinemaya gider sinemada aksiyonlu bir film vardır neyse tabi amcamın uykusu gelir uyur uykusunda bir rüya görür rüyasında bir cellatın kendisinin kellesini uçuracağını görürken sansına karısının salladıgı yelpaze adamın boynuna çarpar ve adam kalp krizinden ölür buraya kadar anlattıklarımda saçma olan sey ne açıklamada yapın saçma diyip bırakmayın

Güncellemeler:
arkadaşlar geniş düşünün
cevap su adam öldü gitti rüyasını biz nerden biliyoruz :()

0|0
11|10

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 11

• evet tahmin edememistim..

0|0
    0|0
  • Yasli cift neden aksiyon filmine gtsn lan... izlerken ölurler heycandan zaten:D sorudaki sacma detay sensin bence ahahhahah:D

0|0
    0|0
    • romantizime gitceklermiş filmde yer kalmayınca gaza gelmişler heralde amcaya dedim o kadar yapma diye gitmiş :D

• Aksiyon filminde nasil uyuyo amca

0|0
    0|0
  • aksiyon filminde erkekler uyuyor muymuş?

0|0
    0|0
  • Yaşlı bir cift aksoyon filmine gitmez hatta filme bile gitmeyebilir.
    Aksiyon filminde uyuyakalınmaz.
    Teyzenin yelpazesi adamın boynuna çarpınca bu kalp krizine sebebiyet vermez. (:

0|0
    0|0
  • Cevap yelpazede ama tam bulamadım :)

0|0
    0|0
  • Aksiyon filminde uyumasi sacma amca uyuyacak madem evinden gelmeseydi

0|0
    0|0
  • Aksiyonlu filmde uyumasimi sacma
    Ne cok merak ettim

0|0
    0|0
  • Adam uyurken öldüyse rüyasında ne gördüğünü bilemeyiz

0|0
    0|0
  • Kesin kadin bilerek öldurmustur :D

0|0
    0|0
  • Karısının salladığı yelpaze adamın boynuna carpar ve kalp krizinden ölür ne ya orası bence saçma. Kadın niye yelpaze sallıyor :D

0|0
    0|0
    • sıcaktır yazın gittiysen cok sıcak oluyo klımada yoksa mecbur

• O sadece filmin etkisiyle ve gördüğü ruyayla ilgili bence

• Ya bende sinema solonunda neden yelpaze sallıyor dedim sen üstekini en iyi cevap secmissin -.-

Erkekler Ne Diyor 9

• uyku halinde sinirler çarparz çalışmaz doğrusal çalışır yani en basitinden sağ ayağa dokunduğunda adam istemsiz sol ayağını çeker bunun sebebi beyinin uyku halinde olması ve istemsiz nörolojik hareketlerdir bu yüzden adamın boynuna dokunduğunda aynı şekilde hissetmesi olamaz

0|0
    0|0
    • biri arkadaşı burdan alsın :)) bu ne bilimsel açıklama kanki

• Dostum senin sorunun olanaklarına göre bu adamın sayıkladığı ve rüyasında cellatı gördüğünü söylemesi çok daha normal :D o yüzden rüyasını bilmeme lüksümüzde ortadan kalkıyor :D

• Acaba adamın boynuna çarptığı anda filmdeki adam mı kalp krizinden ölüyor?

0|0
    0|0
  • Adam uyurken nasıl krız gecırıo kanks :)

0|0
    0|0
    • yaslı olum adam geçirir heyecanlanmış kalbi hızlanmış morg :)

• Cellat adamin kellesini koparacakkaen sansina karisinin yelpazesi adamin boynuna gelmis kalp krizi gecirmis diyosun. Bunun nesi sans. Sans olsaydi adam uyanirdi. Bence sacma olan bu kanka :D

1|0
    0|0
  • yaşlı karkıkoca sinemaya gitmez bu 1 aksiyon filmine hiç gitmez bu 2 madem sinemaya gidior niye uyuyor bu 3 sinemada filim izleyip uyuya kalıp karısının yelpazesi boynuna gelip ölmesi çok saçma bu da 4

1|0
    0|0
    • arkadaşlar bunlar olması muhtemel olaylar keyflerinin kahyasımısın der adam az cok değil düşükte olsa olabilir :)

• Yelpaze Nasıl Kalp Krizi Yapıyor Amk.

0|0
    0|0
  • Bir insanın uykusunda rüya görmesi için 4-5 saat geçmesi lazım o zamana filmin bitmiş olması lazım.

0|0
    0|0
  • uykusunda rüya görmek saçmadır çünkü rüya uykuda görülür.

0|0
    0|0
  • Kadın harlem Shake mi yapıyo la bir yelpazeyi tutamıyo mu

0|0
    0|0
Yükleniyor...