İstanbul'da kizimla nerelerde vakit gecirebilirim?

Istanbullu arkadaslar hele bir yardimci olun bakim ;)

Istanbulda kizimla nerelerde vakit gecire bilirim , cocuklara yonelik neler var istanbulda ?

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• valla ablacım darıca hayvanat bahçesi var cok guzel anadolu yakasında ; Miniatürk var beyoğlunda yine ; avrupa yakasında eyüpte İst. Yunus Gösteri Merkezi var

yine avrupa yakasındA Topkapı sarayı ;

işte alısveris merkezleri ayrıca gezilebilir şişlide cevahir ; leventte metrocity; kanyon levent çeliktepe tarafıda Sapphire öyle gidiyo ...

1|0
    0|0
  • koskoca annesın bulamadın mı gel sakarya sapancada sana muthıs bır gun gecırteyım bak bakalım unutuyormusun manzara al cocuguda gel ıstanbulda bır sey mı allah askınaaa ulas bana

0|0
    2|1
  • AVM'lerden uzak dur zaten çocuk ömrünün büyük bir kısmını oralarda harcıyacak. Kültürü ufkunu genişletebileceği yerlere götür. Resimden tam yaşını tahmin edemiyorum ama müzeler için sanki yeterli yaşta görünüyor.

0|0
    0|0
    • 3 yasinda ben istiyorum degisik yerler görsün , viyanada parka gidiyoruz baska yer yok malesef :(

• Ben İstanbul'da yaşamadığım için tam bilmiyorum yerleri

• 1.) Forum İstanbul,akvaryum var.

2.) Minyatürk kent var.

3.) Darıca hayvanat bahçesi

0|0
    0|0
  • cevahir alışveriş merkezinde, atlantis diye eğlence yeri var orası olabilir

0|0
    0|0
  • avnin tekine gir işte...toriumda çocuklar için bölüm yapmışlar...hoş...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• eskiden tatilya vardi amaa lunaparka falan gidin birliktee ne bilym yaninda ol yeter benim hic kimse yoktu yanimda kucuklukten beri oyuzdn simdi iyi bir baga yok aramizda ailemle :/

0|0
    0|0
  • abla istanbulda yaaşmıyorum ama kzıın çok tatlıymış massalh allah bağışlasınn :)

0|0
    0|0
  • o nasıl bi tatlılık yaaaa :( ısır yanaklarından benim için

0|0
    0|0
Yükleniyor...