Sailor Moon (Ay Savaşçısı ) yıllar sonra mangaya uyarlanarak çıktı. Yeni Animeyi nasıl buldunuz?

Büyük hayranı olduğum , yüzlerce kez izlemiş olduğum animeyi yıllar sonra yeni versiyonuyla görmek güzel bir duygu. Tabi eski animenin daha hoş olduğunu düşünüyorum. Mangaya sadık kalınması da yeni animeyi hoş yapan özelliklerden. İzleyenler varsa yorumları alabilir miyim?

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• İzlemedim yeni animesini doğa üstü izliyorum ben :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

Kızlar Ne Diyor 2

• Ben sailor moon'u çocukken ve genç kızlığa yeni girerken çok izlemiştim tv'de. bir aralar yaşım 20 iken okulu yarıda bırakmıştım ve evdeydim her gün. Dedim bir arayayım şu animeyi. Buldum Veeeeeeee izledim! 200 bölümü ve 3 filmini de arka arkaya izledim. Çok moral kaynağı olmuştu bana. Alt yazılı izlemedim. Almanyada yaşadığım için ve almanyanın tv ve sinema kültüründe dublajın yeri büyük olduğu için dublajlı izledim tabii. Birileri sağolsun zamanında diziyi kayıt etmiş komple. Çok ağlardım çok gülerdim bu dizide. Şimdi iki yıl bekledim yeni animeyi izlemek için. Her iki haftada bir internetten izliyorum. Malesef almanca alt yazılı da değil. İngilizce alt yazılı bulup izleyebiliyorum. Şimdiki sailor moon daha romantik ve daha az komik malesef. Çizimleri 5. Sezonun kalitesini bile geçememiş. Daha kaliteli değil. Arka plan detayları çok değil mesela ve konusu her bölümde fazla hızlı ilerliyor. Ben sırf mangaya sadık kalındığı için sonuçta bir sailor moon hayranı olduğum için izliyorum. Bakalım neler olacak. Acilen çizim kalitesini ve dönüşümleri düzeltmeleri lazım.

0|0
    0|0
    • toei şirketi anime konusunda sınıfta kalmış şirketlerden zaten. çizimler her bölüm bozuluyır. ilk bölümlerde devasa bacaklar vardı. kızlar da 14 yaşında gibi değildi. ama yavaş yavaş küçültmüşler. mangaya da tamamen sadık değiller. yine de izlemek güzel :)

• Belki de tv ye değil de, internet platformuna yükledikleri için böyledir. Ucuza getiriyorlar...

• Küçükken izlerdim ayıla bayıla geçen yaz 100 bölümünü falan izledim bu sene kaldığım yerden devam edeyim dedim unutmuşum tekrar baştan başlıyorum yeniside güzel sevdim ama bir eskisi değil o güldüren şapşallıklar yok eskisi daha iyi ama her türlü ağzım açık izlerim yenisinide :D

0|0
    0|0
    • yenisinde daha büyük duruyor. ve çizimleri çok keskin. eskisi daha başkaydı. dönüşümü hesaba katmıyorum bile çok saçma olmuş :D

• müzikleri benimde hoşuma gitti. ama çok büyük durmuş yani 14 dediğin ufak tefek olmalı. eskisi öyleydi bir de daha komik ve güleryüzlüydü. bu çok donuk :)

• Evet daha bir ciddi bu ben küçükken Usagi kendini utandırdığında bende utanır kolduğun arkasına saklanırdım :D :D

Yükleniyor...