Güzel köylü adı diziyi izleyen var mı? Deneme amaçlı başlamak istiyorum. Vaktimi harcadığıma değer mi? Dizi tamamen köyde mi geçiyor mekan olarak?

Metropol hayatında uzak bir diziyse dağ bayır kır varsa kafa boşaltmak ve rahatlamak amacıyla izlemek isterim.
diziyi izleyenler biraz hakkında bilgi verseniz?

0|0
5|13

En İyi Erkek Görüşü

• Başlığı okuyunca izleyecekmisin gidip orda mı yaşayacaksın tam anlam veremedim

1|0
    0|0
    • Metropol hayatından çok bunalmış durumdayım. köy hayatını izleyip teselli bulmak rahatlamak dizide caddeler binalar göreceksem hiç bakmıyım dedim..

• Ben biraz baktım ikiside var malesef.. Eğer doğa hayatı görmek istiyorsan eskiden fırtına diye dizi vardı karadeniz diziis onu izle internetten

Erkekler Ne Diyor 12

• Fena değil ya , zaten 2 bölüm yayınlandı galiba şu ana kdr aç izle işte :)

0|0
    0|0
  • dizinin konusu aşk komedi muğlada çekiliyor güzel yani

0|0
    0|0
  • dizi güzell beğendim benn

0|0
    0|0
  • İzlenilebilir.. Guzel bir dizi

0|0
    0|0
  • dandik bence izlenmeye değmez

0|0
    0|0
  • tam istedigin gibi bir film o zaman.

0|0
    0|0
  • ya tipik bir ege dizisi ama mekanlar çok dehşet insanının canının çektiriyorlar

0|0
    0|0
  • gzel hoş bir diziye benziyor ilk bölümü bayagı komikti ilerde ne olur bilmem

0|0
    0|0
  • Bosver koylu dizisini kanx spartacus izle

0|0
    0|0
  • Zaman geçirmek için izlenen yaz dizilerinden biri. Güzel aslında hoş.

0|0
    0|0
  • bilmiyorumda gizemin ayaklari beni bitirdi :D

0|0
    0|0
  • ehh idare eder mugla yöresi sivesi yeter

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Vakit kaybetmezsin Muğla da geçtiği için sivesi falan hoşuna gidiyo insanın konusu da güzel ben şimdiden çarşamba gelsin de izlesem diye 4 gözle bakıyorum :-)

0|0
    0|0
  • dizide olay biraz şehirde biraz köyde geçiyo 1. bölümde böyle 2. bölümde çoğu bölüm hatta tum bölüm köyde geçiyo gibi güzel bir dizi izlemeni tavsıye ederim :)

0|0
    0|0
  • çok keyifli bir dizi bence 2. bölümünde özellikle çok güldüm :)

0|0
    0|0
  • Bence hoş iyidir :D

0|0
    0|0
  • baba ocağı izleeeeeeee

0|0
    0|0
Yükleniyor...