Yabancı biriyle ilişki yaşadınız mı??

Hayatınızda yabancı biriyle ilişki yaşadınız mı? Ya da yaşamadıysanız eğer hangi ülkenin insanı ile yaşamak isterdiniz? İlginizi kim çekiyor?

0|0
3|11

En İyi Erkek Görüşü

• dün namaz diyordun

2|1
    0|1
    • Ben yaşadım demiyorum.. Yaşayacağım bana fikir verin de demiyorum.. Soruyu nerenden okuyosun.. Burda amaç merak edilenleri sormak değilmi? Bende merak ettim ve sordum.İlla herkes yaşadığı şeyimi soruyor. .Onca saçma sapan soru var burda. Burç soruları mesela.. Sizin gibi (herkes üsütüne alınmasın) dinsizlere namaz sorularını sormaktan vazgeçtim çünkü bu sitedeki insanların işine gelmiyor.. Sizin işinize ancak bu tür sorular geliyor. Bende bu yüzden bunu sordum bluesman açıklama yeterli dimi..

• İşine gelimyorsa benim sorularıma cevap vermezsin ok..

• Serserigönül evet böyle sorular islerine geliyor ve soruncada daha dün namaz demiyormuydun diyorlar.. salla sen :) gülsemmi aglasammi sasirdim :D

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 10

• birçok ırktan kız arkadaşım oldu ama ben bu japonlar kadar bakımlısını görmedim. Hepsi mi bu kadar bakımlı olur. Rusları anlatmıyorum hepsi bir sanat eseri. İsveçli bir kız arkadaşım olmuştu ya ülkeleri soğuk moğuk hayat pert ama heralde onlar da daralmış ki kız da zaten öyleydi acayip sıcak kanlılar. Yani ülkeri gibi soğuk değiller :)

0|0
    0|0
  • turkten cok farkli ulkelerden kadinlarla oldum :) yunan ve slav kadinlari her daim guzeldir, ruslar latinler hikaye...

0|0
    0|0
    • ruslarla birlikte oldunmu? yanlış düşünüyorsun bence

• hyr ne yazıkki :) rusları boş vermemen lazım ;) :D

• bos veririm :) cunku ruslarin hem bazi kivrimlardan hem de zeka ve kariyerden daha dolgununa slav diyoruz ( eskiden slav - yunan melezi olan simdiki bazi beyaz yunan kizlari da harikadir... )

• yasamadim ama bu fas kizlari yokmu fas kizlarii offff ki ne oofff morocco girls diyorlar anadinmi link

0|0
    0|0
  • bir polonyalı bir iki tane rus bi de almanla ilişkiye girdim... turizmdeydim... e ne de olsa maksat insanları ülkesine mutlu göndermek... ama şu anda hiçbirini istemem...

hele ruslar... affınıza sığınıyorum wc de taharetten bihaberler...

0|0
    0|0
    • bu bir ingiliz bir fransız bir de laz fıkralarına beenzedi. :))

sonunda gülerken düşünmeyi de hayal ediyordumki

rusların tuvalet sorunu ile karşılaştım hacı rüstem ;)

• güldürürken düşündürmek kadar saçma bi eylem hatırlamıyorum:)

• Has hollandalı kızlar ... gögüsleri büyük ve tatlilar.

0|1
    0|0
  • ortaya karışık alayım ben mümkünse. şöyle çin,kore,japon taraflarını düşünüyorum =)

1|0
    0|1
  • rus kızları güzel olurdu heralde

0|0
    0|0
  • ruslarlada yaşadım ukraynanılarlada ama türk kızı başka

0|0
    0|0
  • Yaşamadım ama yaşamakta istemezdim ülkemin bayanlarını hoş buluyorum.

0|0
    0|0
  • yaşadım rus bi hatundu,gerçi epey bi para bayılmıştım ama deymışti :)

1|0
    0|0
    • :D:D:D ahahahha hep bı benı seslı guludren cevap olmuyo mu bu siteden kopamıyorum :D:D:

2 dkdır seslı seslı guluyorum

Yükleniyor...