Yağmurlu havaları sadece ben mi seviyorum?

bayılıyorum sacaklara carpan yağmur sesine

şarıll şarııll

alttan hafif tempo slow müzik . arada bir gök gürlücek sonra camı pencereyide acıcaksın toprak kokusunu iliklerinde hisset

elinde kahve

oyy

Güncellemeler:
dinliceğin sarkıda budurrr

link

0|0
18|12

En İyi Erkek Görüşü

• O toprak kokusu var ya bitiriyor insanı..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 18

• Off keşke yağmur yağsa bayılırım ya :)

birde uykun gelecek hafif sonra o boru seslerinden tıkır tıkır ses çıkarıyor

insanın uykusu geliyor ..

ama yağmurda kulaklıkları takıp yürümek daha bir hoş sanki ..

0|0
    0|0
  • yağmur sesine bayılıorum ben=)

0|0
    0|0
  • Yağmurlu havalar güzeldir huzur verir insana. Yağmurda yürümeyi, mis gibi toprak kokusunu içime çekmeyi hep sevmişimdir.

0|0
    0|0
  • Ay bende çok seviyorum hiç sevmem böyle güneş falan. Üniversiteyi Karadenizde okumayı düşünüyorum bu yüzden :)

0|0
    0|0
  • Islanmadığım sürece bende severim yağmuru, sesini kokusunu.. Ama tekrar belirtmek istiyorum ıslanmadığım sürece.

0|0
    0|0
  • seviyorum romantik insanları ya harikasın bende çok severim yağmurlu havaları :)

1|0
    0|0
  • Tam benim kafadansın tatlım :)

1|0
    0|0
  • Yağmuru izlemeyi seviyorum ben yağmurda dışarda olmak güzel değil.

0|0
    0|0
  • yagmur yagıyor şu an elımde kahve var oturdum bahçeye bı yandanda tostumu tırtıklıyorum guzel sımdılık yagmurla aramız

0|0
    0|0
  • zaten küfrederek kalkıyorum gidiyorum işe bi de şaldır şaldır tepemden biri işiyo sanki,sabahın 9 unda ne yağmuru ya? her tarafım sırılsıklam oldu.kesin ozondaki delik bizim üstümüze tekabul ediyor,bildiğimiz yağmur değildi o.

0|0
    0|0
  • ben de severim..hele disarida yuremeyi

0|1
    0|0
  • Evdeykene guzelde disardaykene sevmem.

0|0
    0|0
  • ben yağmuru izlemekle kalmayanlardanım..hissedenlerdenim..

0|0
    0|0
  • bnde cook seviyorum

0|0
    0|0
  • Yoo bizde seviyoruz.

0|0
    0|0
  • Ben de seviyorum

0|0
    0|0
  • Ne güzel anlattin. Bende seviyorum yagmuru.

0|0
    0|0
  • en sevdiğim şey! birde gök hiç durmadan gürlese yağmur yağsa toprak kokusunu içine çeksen hafif rüzgar gelse hava ne soğuk ne de sıcak olsa rüzgar vursa bedenime içim titrese.. hep bu havalarda gözyaşı döktüğümü hatırlarım.

0|0
    0|0
    • ılıkk bi rüzgar . icini bosaltsa ruhun sanki rüzgarla birlikte ucsa gitse hafiflesen bir kus gibi

• rüzgarın sesi ve tenine değmesiyle beraber ruhun uçup gitse uzak diyarlara yağmur içini serinletse havanın soğukluğu titretse ahhh ahh ! çok özlemişim.Ya her düşündüğümü sende düşünüyorsun.erkek versiyonummusun?

• bilmem arastırmak lazım bii :)

Erkekler Ne Diyor 11

• 0|0
    0|0
  • elinde kırmız şarapta olurr

0|0
    0|0
  • severim ama ıslanmadıgım sürece kapalı yerde olursamm donuma kadar ıslanmanın romantikligini kavrayamadım henüzz

0|0
    0|0
  • Vaaaay aynı kafanadanız :D sade türk kahvesi offf yağmur yağsın istiyoruuuum :( :( :D

0|0
    0|0
  • ımmm süper arabaylan gezecen camlar buharlanacak müzik açık sahil kenarında süperrrrrrr :)

0|0
    0|0
  • yağmurlu hava güzeldir candır. Ama en çok sevdiğim bulutların tüm gökyüzünü kapattığı hava şu karanlık hava birde serin serin rüzgar esiyorsa off . Herkesin içini sıkıntı kaplarken beni bir huzur alır götürür.

0|0
    0|0
  • yağmurlu havada romantizm baska olur ama hava birazda sıcak olsa fena olmaz

1|0
    0|0
  • Bende severim toprak kokusunu özellikle...

0|0
    0|0
  • cigli de cok arkadasim var yagmurlu havayi seven ...)

0|0
    0|0
  • bu şarkı ile soruya 5 yıldız verdim

ayrıca bende severim

0|0
    0|0
  • Haftaya denize gidiyorum haceli ne yağmuru dur allasen :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...