Yalvarırım acil yardım Benim için çok önemli DEMİ LOVATO?

Arkadaşlar benim sorunum şu ben çok katı bir Demi Lovato hayranıyım 16 kasımda İstanbul ülker arenada konseri olacak. Ancak biletler 2 gün civarı sonra satışta. Elim ayağıma dolaştı ne yapacağımı bilmiyorum. Gidiş dönüş biletleri alınır onlar kolay ama konser bileti 290 tl. İki kişi gidicez al sana 580. Benim gözümü çaresizlik bürümüş durumda. Plan belirdi mi aklınızda? kendinizi benim yerime koyun? Ne yapadınız? 2 güne o parayı nasıl bulabilirim? Gerçekten çok istiyorum benim gibi bir ünlünün sıkı hayranı olanlar bu durumu az çok tatmıştır. Acil yardım.

Güncellemeler:
Ayrıca Kaba veya anlamadan ön yargılı bir şekilde yanıtlayan, yargılayıcı insanlara Allah akıl fikir versin. bir sorunumuz var ki size sorduk.

0|1
8|9

En İyi Erkek Görüşü

• ya sen gerizekalımısın kızım millet o parayı kazanmak için nekadar çalısıyo biliyomusun bir gerizekalı insanı görmek için o kadar para verilirmi. kendınıze gelin babalarınız o parayı kazanmak için götünden ter döküyo bütün gün artık bilincine varın şu aptallıklardan vazgeçin.

0|1
    0|1
    • Sen şimdi bunları diyince insan mı oldun?

• hayatında hiç görmediğin bir insanı görünce mutlu mu olacaksın daha ne dediğini bile anlamıyosun o kişinin. şimdi yüzüne o 500 lirayı vurup al git nere gidiyosan demek vardı da işte neyse. inşallah gidersinde o tutkunu gerceklestirirsin masal perisi

• Çok kabasın ama yine de bir istekte bulundun teşekkür ederim.

Erkekler Ne Diyor 8

Kızlar Ne Diyor 8

• Kizim hastamisin nesin? Konsere gidinve nolcak, sirf konsere gitmek icin burdakilerden umut dileniyosun, ayiptir be, otur evinde, burasi menfaatci. dolu yapma yazik etme gencligine

1|0
    0|0
    • Ah be insanları yargılamak çok kolay haklısın

• Ayrıca evet hastayım psikolojim bozuk her konuda çaresiz hissediyorum çok yalnız olduğum için insanlardan destek alıyorum tanımasam bile bir kaç dk iyi hissettiriyor sen benim umudumu kırarak ne elde ediyorsun onu söyle? Sen benim her gün denge hapı kullanan psikolojisi alt üst olmuş biri olup olmadığımı nerden bilceksin!!!

• demi lovato hayranları çok sinir bozucu bide şu konser olayından sonra çoğalmaya başladılar -,-

1|0
    1|0
    • Genel konuşman daha sinir bozucu. Mesela Navy'nin biri kötü bir şey yaptı diye diğer Navy'leri kötülemem. Düşünce tarzını beğenmedim. Biraz daha olgun düşün bence.

• kes be böyle laflarla anca yaşıtlarınla tartışabilirsin

• haklısın hayranları değilde demi gerçekten öyle.

• Kaç yaşındayım acaba?:) ben de camp rock 1 den beri dinlerim izlerim herbokunu bilirim o kadını severim

0|0
    0|0
  • Borç al ya da babanın falan kredi kartı numarasını öğren gizlice internetten al geri ödersin :)

0|0
    0|0
  • Her yerde mi 290 tl biraz arkalardan al

0|0
    0|0
    • Ön alıcam hayatımda ilk kez konsere gidicem ve en sevdğim kişinin konseri bu tabi ki doğal olarak ön isterim. Diğer seçenekler yok bile şu an gözümde.

• bir yolu var aslında...

0|0
    0|0
  • MP3 Mp4 falan varsa sat bende Katı bir rihanna hayranıyım seni anlayabiliyorum :))

0|0
    0|0
  • Demi hayranı olduğun ve verdiğin cevaplara bakılırsa en fazla 15 yaşındasın. Başka konseri mi olmayacak bu kadının, para biriktirip yurtdışı konserine git. Ben senin yaşındayken 1000tlyi ani konserler için her zaman kenara ayırırdım ki hala öyle yapıyorum daha yüksek bir tutarı. Gelsin gelsin diye twitterda el çürüt, şimdi ise param yok diye resmen dilen. Allah akıl fikir versin valla.

0|0
    0|0
    • Gizli kullanıcı olarak cevap vermen güzel :)
      Yurtdışına nasıl gidicem af edersin?

• şu an yaz çalışabilirsin. Okul zamanı ise yemek parası mutlaka veriyorlardır, gizlice evden birşey götür veya poğaça filan al okula giderken. Gezme masrafını filan da minimuma indirirsen en geç 1,5 yıl içerisinde yurtdışı + konser paranı toparlarsın. şu an ki konser için çok geç ancak yine de çalışmaya başla, belki bir umut biletler tükenmez. Madem hayalin bu çaba göster. 17 yaşımdayken konser paramı denkleştirmek için hergün toplam 6km yürüyordum. Biletin ve paranın ayağına gelmesi yerine kendin çalışınca daha iyi hissedeceksin emin ol.

• Yorumunu farketmemişim çaktırma hemen :D

Yükleniyor...