Epeydir salsa yapıyorum. Geliştirmek istiyorum. gecelere gitmek dışında önereceğiniz teknikler var mıdır?

epeydir salsa yapıyorum.geliştirmek istiyorum. gecelere gitmek dışında önereceğiniz teknikler varmıdır

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• gittiginiz dans okulundaki pratiklere bol bol katılabilirsiniz, ayrıca sürekli aynı dans gecelerine değil farklı dans gecelerine gitmeli ve sizden iyi kişilerle dans etmelisiniz, Gördüğünüz yeni figürleri denemeye calısmalısınız. Dans yarışmaları ve çeşitli men styling videoları izleyip denemek de cok yararlı. yurt dısından gelen çeşitli ustaların workshoplarına da mutlaka gidilmeli. vakit varsa sadece salsa yaparak değil, ek olarak modern dans ve latin aerobik gibi egitimlerde inanılmaz bir gelişim saglar. örnegin en basitinden iki kişi ele alalım. bir tanesi hep salsa yapmıs onun haricinde kendine ek ozellikler, esneklik men styling katmamıs, diğeri de çeşitli farklı danslar da denemiş, vucuduna eesneklik kazandırmıs olsun. bu iki kişide aynı partnerle crossbody lead ve double inside turn gibi bir figür yapsın. 2. kişi vay bee ne yaptı o ole denebilir. daha temel adımdan bile aslında bir kişinin ekstraları anlasılabilinir. Bilmiyorum yardımcı olabildim mi. kısaca,

workshoplara katılınmalı

değişik gecelerde seviye olarak üst kişilerle dans edilmeli

görülen teknik yavas yavas denenmeye calısılmalı

ek dans egitimlerine katılınmalı, streching calısılmalı ve salsaya ozgu men styling figürlerine bakılmalı.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Cevabım yok, sadece harika bir hobin olduğunu düşündüğümü söylemek istedim. Bi de çaktım soruna 5 puanı :)

0|0
    0|0
  • salsa bir erkeğe hiç yakışmıyor bencee görünce kusasım geliyor

0|0
    1|2
    • hahahaahha

• hmmm kadın kadına salsa izliyorum diyoorsun? kadın kendi donuyor kendi zıplıyor esniyor ediyor. kadın kadına yada sadece bayanın yaptıgı salsa türünü kesfettiysen önünde saygıyla eğilirim. .. komiksin :)) hayatında kac dans gecesine katıldın da kac dans eden erkek gördün, yada danss ederken gorduklerinin kacının karakterini tanıdın da igreniyorsun boyle. garip. )))

Erkekler Ne Diyor 1

• cha cha yapiyordum bende ) uzun zamandır yapmıyorum ama

1|0
    0|0
Yükleniyor...