Dil öğrenme sitesinde yabancı bir arkadaşla tanıştık pratik için. skypede konuşmak için açmak gerekiyor?

Skype ben açmak istemiyorum çünkü İngilizcem henüz yeterli değil , muhtemelen söylediği birçok şeyi anlamayacağım ama pratik için de iyi bir fırsat. anlamasam bile açmalı mıyım sesli konuşma için? görüntülü değil sadece mikrofon açıcaz , bana İngilizce öğretmesi için. ama nasıl anlaşıcaz bilmiyorum. kendisine söyledim fakat bundan kaçma üstüne gitmen lazım diyor. sen yaz ben cevap veriyim dedim , hayır konuşucam diyo :d

Güncellemeler:
polyglotclub. com

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• İngilizce çalışmaya ısrar etmemesini söyleyerek başlayabilirsin.

0|0
    0|0
    • iyi de ben zaten İngilizce için arkadaş oldum onunla :)

• Tamam zaten konuşacaksınız. Biraz böyle devam etmesini daha sonra ilerleyeceğini söylersen seni anlayışla karşılamak zorunda.

Erkekler Ne Diyor 3

• Speaking ve listening için bunu yapman gerekiyor, utanmanı gerektirecek birşey yok. Benim 2 yıl oldu yurt dışında hala bazı hataları yaptığımı farkediyorum. Araya bazen Türkçe kelime bile kaçıyor "yani" falan.
    Ama hatalarını yakalayıp bir sonraki sefer yapmamayı aklına koyduğunda speaking 'i de geliştiriyorsun.

0|0
    0|0
  • Aç bence. Bende internet üzerinden oyunlar oynarken çok fazla yabancıyla tanışıyordum ve bunlarında skype gibi ortamları oluyordu. Anlayamayacak olsam bile gittim aralarına ve şu an hani o sokak dili dediğimiz dilide anlayabiliyorum rahatça.

0|0
    0|0
  • su siteyi bana da söyler misin?

0|0
    0|0
    • güncellemeye yazdım, isteyen arkadaşlar olur belki diye :)

• çok teşekkür ederimm:)

Kızlar Ne Diyor 2

• senı gormeyecek zaten sesten bısey cıkmaz rahat ol speaking yapman gerekiyor. Öğrenme adımları : reading, listening, speaking, spelling unutma :)

0|0
    0|0
  • Interpals mi o site?

0|0
    0|0
Yükleniyor...