Merhaba dostlar size önemsiz gelebilir ama sorum şu şekil?

Bugün saat 2 civarlarında belediye binasının oradayım arkadaşım ehliyetini kaplatmak için seyyar satıcıya yöneldi beledi adamı burada satış yapmasını istemedi adamı köpek gibi gönderdi. Sizce kim burada haklı? adam hırsızlık yapmıyor ekmek parasını kazanıyor yetiyor mu yetmiyor mu orasını Allah bilir. Teşekkürler şimdiden

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• açıklıktan beynim durdu spruyu anlamadım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• kibarca gonderebilirdi

0|0
    0|0
  • O adamda sonucta evine ekmek goturmek icin calisiyo bence adam hakli ve onlarin oyle kopek muamelesi yapmasi tamamen saygisizlik. Hakli da olsalar insanlari asagilamamasi gerekir.

0|0
    0|0
  • Yaptığı muamele yanlış daha anlaşılır ve kibar bir üslübla yaklaşmalıydı

0|0
    0|0
  • yapıcak bişey yok

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Seyyar satıcılık işin diğer ucundan bakınca vergi hırsızlığıdır.. bir yanda dükkan açıp tabela koyup vergi ödeyen adam diğer yanda isimsiz bir satıcı..

Sence de hırsızlık olmuyor mu?

Ha işin vicdani yönüne gelirsek bırakın dursun adam ben zaten meydanlarda bir iki tane seyyar satıcı görmedi mi oraya meydan demiyorum =)

0|0
    0|0
  • onları da bence resmileştirebilirler. ama sokakta biraz daha farklı şekilde insanların iş yapması için standlar açılabilir bence. hem sokakta ayrı bir renk olur hem de vergi öder iş resmileşmiş olur. sokaklarda oturacak yerler yapıp standlar kurulu hem halk buralarda rahatlar hem de bu adamlar orada çalışmış olur. tabii bunu belediyenin yapması gerek ama onlarda çıkarı olmadan böyle bir şey yapmaz ne yazık ki

0|0
    0|0
  • Bu ülkede kanun var sistem var, oyle herkes istedigi yere istedigi seyi yapamaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...