Çok merak eder oldum temmuza girdik hala yok baska kanallarda falan cıkıyoda ben mi rast gelmedim?

arkadaslar hepinizinde bildiği gibi milli yaz dizimiz olan doktorlar bu sene yayınlanmadı acaba neden bir bilen var mı merak eder oldum

0|0
2|17

En İyi Erkek Görüşü

• Dizinin yayına girdiği tarihlerde sağlık sektöründe gözle görülür bir biçimde artış gözlemlenmiştir. Sağlık Bakanlığının tavsiyesi üzerine 2. defa yayınlanan dizi sayesinde halkımızın sağlığına olan duyarlılığı artmıştır. Aynı zamanda çocuklarımızın tıp bilimlerine hevesinin arttırılarak küçük İbn-i Sinalar yetiştirme amaçlanmıştır. Fakat gözden kaçırılan bazı yaşlı teyzeler diziyi o kadar ciddiye almış olacaklar ki "aynısı kaynım da var" diyen teyzelerin yok olup "Çekilin ben günde 8 saat doktorlar izliyorum" diyen aktif teyzelerin türemesine sebep olmuştur. Teyzeler sebeple hastanelere olan rağbet azalmış Sağlık Bakanlığının uyarıları ve Cem Yılmaz'ın esprisinin hızla demode olması sebebiyle açtığı dava sonucu dizinin yürürlükten kaldırılması ve teyzelerin göz altına alınması kararı çıkmıştır. Teyzeler ifadeleri alındıktan sonra serbest bırakılmıştır.

Alıntı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

Kızlar Ne Diyor 2

• töbe de.

1|0
    0|0
  • Mümkünse yayinlanmasin birdaha o dizi :S

1|0
    0|0
Yükleniyor...