Giderek kültürümüzü kaybediyoruz bunla ilgili ne düşünüyorsunuz?

dünyadaki insanlar giderek birbirine benziyolar buda ortada ne kültür bırakıcak nede ulus kavramını... tek tip genel bi yaşam tarzı olcak...bize gelince şu küçük nesil yetişssn o zman avrupadan hç bir farkımız kalmıycak buda dünyayı gitgide monotonlaştırıyo hayata hareket katmak sabha kadar discoda zaman geçirmek gece hayatı olrak algılıyo arkadan gelen nesil

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• Şu anki hakimiyetin zihniyeti bu. İnsanların uğrunda savaşacakları bir inançları, kültürleri olmasın. Bizim istediğimiz gibi giyinsinler, bizim istediğimizi yeyip bizim istediğimiz şeylerler eğlensinler. Düşünmesinler sadece tüketsinler, biz ne çıkartırsak piyasaya hemen gidip alsınlar. Böyle olsunki koyunlar gibi belirli bir yaşam seviyesinde olsunlar, bu seviyenin üstüne çıkıp isyan edip kontrol edilmesi güç bir hale gelmesinler. Temel düşünce en rahat kontrol edilebilecekleri zihniyete çekilmeleridir. İnançsız, kültürsüz ve tüketmekten ibaret bir toplum...

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Amaç tek bir dünya devletini kurmak bence.Bir ülkeyi yoketmenin en kolay yolu kültürünü yok etmektir.

0|0
    0|0
  • evet buna bende katılıyorum.Ben diskoya gitmiyorum,içki içmiyorum dediğimde çoğu kişi tuhaf tuhaf bakıyo malesef :(

0|0
    1|1
  • allah sabırlıgımızı versın hıc ıyı degıl gıdısatımız

0|0
    0|0
  • Düşünemiyorum. Öyleyse malım.

0|0
    1|1

Erkekler Ne Diyor 9

• Öncelikle ulus kavramı keşke olmasa bence bu ayrı bir olay ama kültürü kaybetmek bu ayrı bir olay maalesef sadece bizim ülkemizde değil bütün dünyada durum bu dünya globalleşme adı altında kültürler siliniyor gerçek bu

0|0
    0|0
  • Doğru düşünüyorlar.Loş ışıklar içerisinde,yerin dibinde duyulmayan çığlıklar.Sadece müzik,alkol sonrası herkes farklı bir yerde uyumuş,kimi değerini.Kimi tüm herşeyini kaybetmiş.

Bilinçsiz bir toplum ve körelmeye başladık cidden.Çok değil 3 sene böyle gidersek,dikkat tecavüz tabelaları görebiliriz.

Bu gün internette bir haber vardı.Polis memuru ve tecavüz.! Acaba o kişinin psikolojisi nasıldı.!

0|0
    1|0
  • küreselleşme normaldir.

0|0
    0|0
  • Farkındalık kavramı gelişmiş bir birey kültürünü kaybetmez

0|0
    0|0
  • Yakında nüfus patlamasından dolayı doğal kaynaklar yetersiz kalmaya ve tükenmeye başlayacak. Dünya' da toplu ölümler başlayacak. Devletler yok olacak. Sağ kalanlar ise oppps noluyo lan diyince kafaya dank edecek. Tüm insanlar tek bir devlet haline gelip bilime yönelecekler. İşte o zaman birşeyler gerçekten değişmiş olacak. Konuyla pek alakalı olmasada doğru olan bişeydi xD

0|0
    0|0
  • platondan bu yana insanların akıllarında 'ideal insan' balığı altında tek tip insan yetiştrmek vardı fakat bana göre rusya bunun karşıtı oldu. farklı insanlar onlardan çıktı ama dediğin mantıklı monoton bir dünya geliyor gibi aslında bu kaçınılmaz bir son. biz küçükken taşla çomakla oynardık onları gördük şimdi ki çocuklar pc başından kalkmıyor ve istenilen ideal insan olmaya çalışılıyor. bakalım hayırlısı artık

0|0
    0|0
  • kültürü bırak çok değil bir 50 sene sonra kadın-erkek diye de bir şey kamayacak.. sadece tek bir cins dünyada hüküm sürecek

0|0
    0|0
  • eurovizyona karadenizli annenne çıkaralım

0|0
    0|0
  • haklısın

0|0
    0|0
Yükleniyor...