Neden boyleler? sorunları ne?

arabeks rap ten nefret ettiğim kadar hiç bir şey den nefret etmiyorum.
peki neden inatla arabalarında son sen dinleyenler var. arsız belaya fan olan kızların sorunu ne?

0|0
15|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 14

• Aynen özelikle ufak ergen cocuklar dinleyip içmiyorlarmı ayar oluyorum şöyle kötü yola sevk edici şarkılara.

0|0
    0|0
  • Arabesk rap diye bir rap türü yok zaten. Adamların saçma sapan müzik türlerinden biri. O tur müzikleri dinleyenler zaten alt tabadaki insanlar adama ne açsan dinliyor, kızlarda öyle o insanlar rap'ten bir gram anlasa gider tupac, eminem hadi onu geç sansar, santi, pmc falan dinlerdi.

0|0
    0|0
  • bende anlamıyorum

0|0
    0|0
  • bence onlar mutasyona uğramışlar

0|0
    0|0
  • Arabesk rap nedir ya git azap hg dinle. d

0|0
    0|0
  • bende sevmiyorum

0|0
    0|0
  • Uzmanlar ilk 6 ay anne sütü diyorlar.

0|0
    0|0
  • içerken bir süre sonra dinlediğin müziğin önemi kalmıyor çalsın yeter modu :)

0|0
    0|0
    • iyide ordan "takmis yuzugu evleniyormus-bosver gitsinn. dayanamam ben buna.- dayanirsinnnnnnnn" dediginde efkar kafasi bile kahkahaya boguyo beni :D

• içmekten kastım çok fazla içmek zaten söyleneni anlamıyorsun :) dediğin komikmiş

• bendee sevmiorum hic

0|0
    0|0
  • tek sorunları zevksizlik :D

0|0
    0|0
  • aynen
    cok itici..
    görmemezlikten ötürü geliyor

0|0
    0|0
  • Bende sevmiyorum ama dinleyenleride ezmeye cvalisan insanlardan da nefretbederim

0|0
    1|0
  • Kendilerini cool sanıyorlar :D

0|0
    0|0
  • Renkler ve zevkler tartışmaz.

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Kimsenin hayatına kimse karışamaz

0|0
    0|1
  • Ben de hiç sevmem. Çok güzelmiş gibi son ses açmalarını da anlayamıyorum.

0|0
    0|0
  • İnsan hayatının her döneminde böyle değişebiliyor. Bende bu arabesk rap ilk çıktığında o dönemki duygularımında verdiği dengesizlikle dinliyordum :) Normal bunlar

0|0
    0|0
  • Çoğu emo be onlara ne takıyosun uzaydan dünyaya dostluk ve kardeşlik için geldi onlar asgjkdad

0|0
    0|0
  • Bende nefret ediyor arabesk rapi türkiyeye sokan sagoya lanet olsun

0|0
    0|0
    • arabeks rapi sokan sago değil dj Akman ve sago cover yapiyo arabeks rap değil melankolik agirlikli son albumde aylak bakkal mesela gayet hos bir calisma

Yükleniyor...