Canim film izlemek istiyor?

suana kadar izlediginiz sizi en cok etkileyen en cok begendiginiz filmler hangisidir? bana ne onerirsiniz?

0|0
5|19

En İyi Erkek Görüşü

• benim adım khan... her çocuk özeldir.

1|0
    0|0
    • konusu nedir?

• hint filmi ikiside. benim adım khan filmi müslüman birinin ve 12 eylüldeki durumu 3
      saat film ama harika. türkçe dublaj. herçocuk özeldir : alt yazı ama oda süper bir öğretmenin bir çocuğu çözmesi ve başarısını sağlaması. ilk olarak benim adım khan ( my name is khan) süper.

Erkekler Ne Diyor 18

• Sihirbaz
    Zindan Adası
    Evdeki Düşman.

Sonları şaşırtıcı ve güzel.

0|0
    0|0
  • Sıcak Kalpleri İzleyebilirsin
    R Adlı bir Zombinin Bir İnsan Kizina Asik Olmasini Anlatiyor Cok Guzel Kesimlikle Pisman Olmassin
    Dizi Olarak The Walking Dead İzle

0|1
    0|0
    • zombimi korku filmimi :O

• The Walking Deadda Korku Var Ama Sıcak Kalpler Aşk Filmi R Adli bir Zombi Birini Yiyor Beynini Yiyince Onun Hatiralarini Goruuor Hatirasinda bir Kizda Goruyo. R Adli Zombi Kizi Digerlerinden Koruyor Felan Ask Gfilmi Yani Azda Komedide Var

• Kesinlikle Fountain. Türkçesi kaynak. Mükemmel aşk filmi. Tavsiye ederim kesin izle.

0|0
    0|0
  • Black ve kimlik. Black hint filmi. Daha sonra aynusinin türkçesini bizimkiler de cekti beren saat olnayi hani. Benim dunyam miydi neydi adi. Ama bizimki olmadi. Kimliki özellikle tavsiye ederim çok begenmistim.

0|0
    0|0
  • iyi Olan kazansın Filmi

0|0
    0|0
  • otur izle ozmn :D

0|0
    0|0
  • Sıcak kalpler cidden izlenmesi gereken komedi dram herseyden az biraz var komedi olarak degerlendirsek daha iyi heleki başlari ilk yarim saat :)

0|0
    0|0
  • ne tür bir film izlemek istiyorsun?

0|0
    0|0
  • bende izlemek istiyordum aralarından bir tanesini seçtim :))

0|0
    0|0
  • The Crow (Brandon Lee) izlemediysen öneririm..

0|0
    0|0
  • Yeşil yol izlemediysen izle bak sürekli aklımda

1|0
    0|0
  • para avcısı :)

0|0
    0|0
  • film kapasitem çok iyidir yani her türlü filmi bilirim ne tür film istiyorsun?

0|0
    0|0
  • Zamana karsi. Sansli biri. Taşıyıcı seriri. Testere serisi. Mistik olay. Dany deckhair

0|0
    0|0
  • Eyes Wide Shut

0|0
    0|0
  • Sıcak kalpler. Gercekten cok güzel ve heycanlı. Begeneceğine eminim.

0|0
    0|0
  • gel benı ızle :D

0|0
    0|0
  • Şahin K

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

Yükleniyor...