Evden uzaktaki bir işte çalışmak istiyorum

Arkadaşlar, bir saatlik uzaklıkta iş buldum, çalışmak istiyorum ama size danışmak istedim. Gidiş geliş iki saat, 8 saat de iş sürüyor. Bünyem kaldırabilir mi? Yorgunken araba sürmesi zor mu olur bir bayan için? Aranızda uzakta çalışanlar var mı? Nasıl hissediyorlar kendilerini işten önce işten sonra? Bünyem herşeyi kaldırmıyor ve çok stress yapan biriyim, daha işe başlar başlamaz bırakmak da istemiyorum .. Ne dersiniz?

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Ya ne olacak ne bekliyorsun. Belki iş bulamayanalr da var. Eger parası da güzelse o sehirde eve cıkarsın. PAra tatmin ediciyse kacırmamalısın. Ayrıca istanbulda her gün metro metrobüs ile millet en az 1-2 saat yollarda gidip geliyor. Üstelik 17 sinden 50 sine kadar bayan da var sen niye kaldıramayacakmışsın?

1|0
    0|0
    • ailem yapamassin kaldiramassin dediler :S

o yüzden sordum gercekten yapamazmiyim diye :/

parasi güzeldir kötü olacagini sanmiyorum bini gecik o belli ..

• ya o zaman git. Yani kendini dene. Bira zararı olmaz. 2-3 ay dene ama 1 ayda vazgecme.

Erkekler Ne Diyor 5

• bir gün degil iki gün degil her allahın gunu gidp geleceksin aynı yolda...

iyi düsün.

Ama şu da var istanbulda yaknda calısmak bir luks...

isin ozelligine baglı..sana ve CV'ne cok sey katacak bir işse bir süre gidilebilir, sonra yakından baska is bulabilrisin. ya da iş gercekte degebilecek bir işse evi tasıma alternatifini bile dusunebilirsin...

oncelik rahatlıksa gitme...oncelik işse katlanman ve bir süre sonra baska bir cozum bulman gerekecek. bol şans

1|0
    0|0
  • 10 saat edecek toplam. Ben günde 12 saat çalışyorum ve her gün 3 saat yol çekiyorum bide otobüste milletin ağız kokusunun içinde... Ve gayet mutluyum hayatımdan...Senin çalışma isteğin yok gibi ... Bence bu iş krizinde kaçırma derim. Hem denemekte fayda vardır.

1|0
    0|0
  • 1 saat uzaklik mi ki? sen gel buradaki trafige takil, min .2 saatte gidersin, sirf bu yuzden aksam calismam varsa studyoda kaliyorum ben :D tekrar 4 saat yol olmasin diye

1|0
    0|0
    • ayrica 8 saat is nedir? ben bile en bos gunumde bu kadar calisiyorum :)

• senin is rahat, sabit 8 saat 2 saat yol, baya rahat daha iyisini zor bulursun :)

• :)

• istanbulda 1 saat ne ki. bi çok arkadaşım gebze de çalışıyor adamlar 6 da evden çıkıyorlar 2 saatlik yola. benim işe başlayacağım yerde 2 saat civarı uzaklıkta. . bu iş senin için önemliyse sadece saate takılma derim.

1|0
    0|0
  • önce güzel düşünmen lazım... sabırlı olman lazım...

zamanla alışırsın... bence ilk günlerde kendi taşıtınla değil de otobüs tren gibi vasıtaları kullan derim...

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Arkadaşım emek olmadan yemek olmaz bazı şeylere katlanmak zorundasın geçimini sağlamak için yaşamını sürdürebilmek için ayrıca her işin bi zor tarafı vardır unutma işin zorluğu değil iş ortamı yorar insanı çalıştığın arkadaşlarınla anlaşamıyorsan bunalıma girersin o yüzden yol gibi sorunları kafana takma derim ben hem uğraşarak kazandığın için paranı daha da huzurlu olursun dene bi :)

1|0
    0|0
    • deniyecegim :)

en azindan icimde kalmaz denemis olurum beceremessem birakirim dedim :)

• beceremezsem yok yapacam de yapanların senden artı tarafı yok unutma mücadeleci ol hem unutma iinsan yaptıkları için değil yapmadıkları için daha çok hayıflanır :):)

• :)

saoln..

• benim bünye kaldırmaz ama seni bilmiyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...