Kitabin faydalari nelerdir acaba?

Kitap okumanin faydalari nelerdir kitap okumayanla okuyan arasinda bir fark olurmu?

0|0
7|4

En İyi Erkek Görüşü

• Tabiki de olur. Şöyle düşün. Her insanı anlayamazsın , her yeri gezme fırsatın olmayabilir. Ama kitap ile bir çoğunu görüp yaşarsın. Senin hayata bakış skalanı genişletir. Algılamada ki başarını arttırır

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• bazen kitapta okudugun bir cümle bile hayat değiştirebiliyor. bir karakterin hayatı bir bakış açısı bir aforizma... kitap candır :D

0|0
    0|0
  • Okuduğunu kısa sürede anlarsın.
    Konuşmada büyük etkisi var.
    Kelime dağarcığın fazla olur.
    Bilgi sahibi olursun, bilgi amaçlı kitaplarda.
    Aslında koca bir tecrübedir kitaplar.

0|0
    0|0
  • İnsanlar, hiçbir bilgiye sahip olmadan doğar. Yaşamı boyunca birçok bilgi öğrenir. Başarının sırrı da okumaktir. Konuşmalarda avantajin olur. Bende bu sıralar kitaba yöneldim gayet etkisi oluyr

0|0
    0|0
  • olmaz mı anlama anlatım çok fark eder
    ayrıca bakış açını zenginleştirir
    dinlendirir
    heyecanlandırır
    meraklandırır
    vs

0|0
    0|0
  • Çok tecrübe kazandırıyor daha seri bir şekilde kelimeleri söylüyorsun farkın oluyor diğer insanlardan bir şey okuduğunda kem-küm kalmıyorsun öyle

0|0
    0|0
  • bance cok iyi bir sey.. sande dene

0|0
    0|0
  • Sesli okuyunce diksiyonu düzeltir

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• konuşmaya faydası var mesela. daha sonra büyük bir sınava hazırlanıyorsan orada avantaj oluyor. özellikle okuduğunu anlamada. beyin bir kademe daha gelişiyor işte. okudukça.

0|0
    0|0
  • kelime havzan genişler konuşma dilin düzelir oturaklı bır hal alır. düzgün cümleler kurarsın. kitabın konusuna göre kültür katkısı da olur yozlaşmaktan kurtarır bir nevi tahsildir eğitimdir kitap okumak..

0|0
    0|0
  • insanı insan yapar bilginin kölesi olmaktan zevk duyuyorum :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...