Hava sizce de süper değil mi, İstanbul'da süper bir yağmur var!

Arkadaşlar herkese iyi haftalar dilerim, yağmuru çok sevmem ama hava süper o kadar güzel bir yağmur yağıyor ki, bertuğ cemil'in şarkısı yağmur şarkısını dinliyesim var ve dinliyorummm , yağmur yağmurr yağmur yağmur geri verecek buharlaşan sevgimizi , herkese mükemmellll bir hafta dilerim herşey gönlünüzce olsun İNŞALLAHHH... Her karanlık günün sonu aydınlık olur unutmayın ;)

Güncellemeler:
Heyyy karamsarlık yapmayalım bakiyim , güzel düşünelim güzel olsun bu yağmurun ardından inş yarın pırıl pırıl bir gökyüzüne uyanalım ;)
Veee bu yağmurlu ve karanlık günün sonunda bizi kucaklayan aydınlık bir gökyüzü oldu tıpkı hayat gibi Yaşasınnnnn :))))

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• Her mevsimin ve zamanın ayrı bir zevki ve yaşantısı vardır,mevsimsel değişimler insanlara karamsarlıktan çok mutluluk vermeli,güneşin doguşu ve gökkuşağını beklemek en güzeli,

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• burada da yağmur vardı ama şimdi güneşli.

0|0
    0|0
  • yağmur berekettir aşırısı da felakettir

0|0
    0|0
  • artık sicaklarin gelmesini istiyorum.

Yağmurla uyandığımız son hafta sanırım.

Anadolu yakasında halen yağıyor.

Dışarda yolda olanlara Allah kolaylık versin.

sanada iyi haftalar amin.

0|0
    0|0
  • şakamısın sen yaa p.tesi sabahın köründe böyle bir havayla haftaya başlamak hiç hoş olmadı. içimizi kararttı resmen. ama olsun yinede bende iyimser bakmaya çalışıyorum inşallah herkes için güzel bir hafta olacak...

0|0
    0|0
  • İnsanın uyuyası geliyor

0|0
    0|0
  • yağmur, rahmettir, berekettir...

0|0
    0|0
  • ne süperi şimdi bak yıldırımlar çakıyor

0|0
    0|0
  • amin canım :)

0|0
    0|0
  • Bugünlerde havalar fazla kapalı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• içim karardı resmen

0|0
    0|0
  • en sevdiğim hava tipi :D gök gürültüsü yagmur şimşek...

0|0
    0|0
    • Ben güneşi çok severim ağustos doğumluyum zaten ama bu hava da dışarda bile olmak isterdim mis gibi toprak kokuyor ;)

Yükleniyor...