Sevgilim erkek arkadaşlarıyla fotoğraf çektiriyor. Ben ne durumdayım sizce?

ve ben bunu kıskanıyorum. Bunu bir erkek soruyor, kusura bakılmasın bu tür bir site bulamadım :)

Sizce ben ne durumdayım, neden onu bu kadar kıskanıyor ve kızıyorum. Bir arkadaşının elini belinde görünce çıldırıyorum, kıskanmayı geçiyor sevgilime kızıyorum. Böylece de aramız bozuluyor. Sizce ne yapmalıyım. ?

Güncellemeler:
Soru insanların ilgisini çekmedi sanırım

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• haklısın valla ben olsam bende kızardım ne kadar arkadaş olursalar olsunlar ne işi var el adamının eli belinde kız arkadaşın rahat biraz heralde ki onlarda arkadaşına karşı rahatlar,demisşin sınıf arkadaşı diye sonuçta erkek erkektir aynı anadan babadan doğmamışlar sonuçta ben olsam tavrımı koyarım bi dahada resmim mesim çektiremez

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 2

• İçim çok rahat hiç problem olmuyor deseydin, asıl o zaman korkmak lazımdı :)

Seviyorsun işte olay bu :) Kıskanman normal tabiki ama aşırıya kaçma bence. Onu da uyar , bu konuda hassas olduğunu söyle. Eminim anlayış gösterecektir. :)

0|1
    0|0
    • Teşekkür ederim. Peki bu konuda sence aşırıya kaçıyor muyum ? Okuldan arkadaşları olduğunu, çok fazla kıskançlık yaptığımı söylüyor da.

• Yaş 60 olsa bile erkek erkektir düşüncesinde biriyim bende. İsterse 2. derece akrabası olsun bana yine farketmez. Fakat ölçü lazım. Kıskançlık edip aranızı bozmak yerine, konuşup anlaşmanız çok daha iyi olucaktır.

Aşırıya kaçman gereken bir durum diye düşünüyorum. Elini beline koyması bence çokta normal değil. Güven varsa sorun olmaz ama yine de konuş, aşırıya kaçmanı istemiyorsa yapmaması gerektiğini söyle. :)

• haklısın bu durumu ona bildir cünkü bunu özellkle kasıtlı yapıp herkese mavi boncuk dagatan tipler var

0|0
    0|0
    • Bu arada sınıf arkadaşları olduğunu yazmayı unutmuşum. Bu yorumunun doğrultusunu değiştirir miydi ? Yoksa erkek, erkek midir ? :)

• erkek erkektir sen genede önünü al

Yükleniyor...