"Kemal Sunal'ı çok seviyorum çünkü...." Boşluğu nasıl doldurursunuz?

Bence inanılmaz derecede nadir görülen bir yeteneği var. Bugün yaşasaydı, bağımsız sinema filmi çeken yönetmenlerimizin de etkisiyle dünyaya açılıp global bir oyuncu olabileceğini düşünüyorum. Karışık Pizza'yı izlediğimde bundan emin olmuştum...

0|0
27|24

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 24

• Kemal Sunal gibi bir oyuncu Türkiye'ye daha gelmez mekanı cennet olsun sevmeyen sevmeyebilir saygı duysun kızın birisi öyle yazmış

0|0
    1|0
  • Adamın salak saf aynı zamnadad masum sevecen ve içten bir tavrı var çok seviyorum gözlerim doluyor şu an yazarken bile herşeyi bırak adamı öyle sessiz sakin komik olmasada izlesem severm çünkü gözlerindeki temizliği saflığı masumluğu hisssedebiliyorum

0|0
    0|0
  • Çünkü solcuydu ve Faşoların i*ne, p*şt olduklarını filminde söylemişti.

1|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • 0|1
    0|0
  • Türk sinemasının en doğal, en başarılı, en komik, en sevimli, en içten ve en yetenekli adam gibi adam aktörudur. Yeri asla doldurulamaz, bir Kemal Sunal daha dünyaya gelmez.

Mekanı Cennet, Allah'ın rahmeti üzerine olsun.

0|0
    0|0
    • Sevmek gibi bir zorunluluğum ve sevilmek gibi bir ihtiyacım yok. Haliyle çok da umurumda değilsiniz.

• güldürürken düşündüren hayata dair çok ince mesajlar verdiği ve içimizden samimi biri olduğu için seviyorum

0|0
    0|0
  • Her izlememde ilk gün ki heyecanlandırıyor ve eğlendiriyor.

0|0
    0|0
  • Iyi bir oyuncu, guluyorum ve classic bir adam. Classic seyleri severim

0|0
    0|0
  • Sadece gülüşü yetiryordu beni güldürmesi için bunu herkes yapamaz.

0|0
    0|0
  • kufur etmeden guldurebılıyor

0|0
    0|0
  • Filmleri izleyerek boşluğu doldurabilirsin..

0|0
    0|0
  • çok komix :)

0|0
    1|0
  • bizdede oyuncu çok var aslında ama sinemamız kurumsallaşamı bir türlü
    kemal sunal iyidir gizlii

0|0
    0|0
  • çünkü çok saf

0|0
    0|0
  • Türk sinemasının jön olmaya ugraşmadan adam gibi sanatçısı olmayı başarmış usta bir komedyen...

0|0
    0|0
  • tüm filmlerini en az 20 kere izlemişimdir :)

0|0
    0|0
  • Çünkü bidaha onun gibisi gelmicek bu ülkeye

0|0
    0|0
  • Çünkü o bir tane benzeri yok

0|0
    0|0
  • çünkü küfür etmeden güldürebilen ender insanlardan biri.

0|0
    0|0
  • ne kadarda izlesem filmlerini gülüyorum :)

0|0
    0|0
  • Kemal Sunal'ı çok seviyorum çünkü filmleri hem güldürüp hem de toplumsal sorunları anlatıyo ve izlemekten asla bıkılımıyo. Kemal Sunal'ın yaşamasını isterdim ama bir bakıma seviniyorum eğer yaşasaydı şimdinin b*k gibi filmlerinde kaybolup giderdi zirvede ayrıldı aramızdan

0|0
    0|0
  • O boşluğu hiç bir zaman dolduramayız onun gibisi gelmez. Diğer komedyenler soytarı anca.

0|0
    0|0
  • "Kemal Sunal'ı çok seviyorum; çünkü insanımızın ne kadar salak olabileceğini ve izlediğini anlayamayan onun için 20 kere izleyen bir millet olduğunu bana hatırlatıyor"

0|0
    1|0
    • izlediğini anlamayan değil sen baya tersten anlamıssın adamların hosuna gidiyor ki izliyorlar 20 defa ayrıca bu izleyenlerın salak oldugunu değil Kemal sunal'ın oynaadıgı filmlerin ne kadar güzel oldugunu gösterir

• işte sorun güzeli anlamamaları. =)

Kızlar Ne Diyor 26

• onu sevgi ile anıyoruz çok büyük bir sanatçıydı ve bence kemal sunal ve şener şen gibi bir artist bir daha gelmez

0|0
    0|0
  • Çünkü Onunki gerçek komediydi. Küfrü komedi sananları dövecek kadar gerçek komedi.

0|0
    0|0
  • Bu devirde artık insanlar argo kullanarak güldürüyolar sadece nerde o eski türk filmleri

1|0
    0|0
  • Şimdiki oyuncular gibi mükemmel bir vücuda kaşa göze sahip olduğu için değil ciddi ciddi yeteneği olduğu için bu kadar seviliyor. Çok sıcak gülüşü var, bizden biri gibi. Her aileye lazım. Sevilmez mi hiç ^^

0|0
    0|0
  • Adamın dibi..

0|0
    0|0
  • Küfürsüz güldürebilen nadir insanlardan

1|0
    0|0
  • Gulusunu gordugumde bile beni gulumseten tek insan

0|0
    0|0
  • cogu film gunubirlik yasarken onun filmleri hala gulduruyo ve uzuluyorumm yillar gecmesine ragmen ayni toplumsal ekonomik problemler var ulkemde

0|0
    0|0
  • filmlerini izledigimde yüzümde kocaman bir tebessüm oluşturuyo.

Allah rahmet eylesin..

0|0
    0|0
  • Küfür etmeden güldürebilen tek kişi...

0|0
    0|0
  • çünkü konuşmadanda güldürebilir.

0|0
    0|0
  • Kemal Sunali seviyorum cunku Turkiyenin tartisilmaz gelmis gecmis en iyi komedi oyuncusudur !! :)

0|0
    0|0
  • çok içten

0|0
    0|0
  • O hemşehrim olarak Malatya'nın gururu.. izledikçe bıkılmayacak nadir insanlardan.. çünkü o güldükçe herkes güler..

0|0
    0|0
  • Argo kullamadan bizi hala gulduren guzel insan

0|0
    0|0
  • çünkü bazı sevimli hallerini babama benzetiyorum :)

0|0
    0|0
  • Gülmekten aglattı:)

0|0
    0|0
  • Küfürsüz olarak güldürme yeteneğine sahip biriydi.

1|0
    0|0
  • Çünkü küfür etmeden beni güldürür xd

0|0
    0|0
  • Gerçek bir sanatçı.

0|0
    0|0
  • küfür etmeden güldüren tek insan

0|0
    0|0
  • kahkaha atmasamda her filmini görünce beni gülümsetir seviyorum Kemal Sunal ı

0|0
    0|0
  • Ben sevmiyorum iyiki de ölmüş.

0|0
    0|0
  • çünkü çok yönlü bir oyuncuydu.. hem güldürmesini hem de ağlatmasını iyi bilirdi.

0|0
    0|0
  • Tek basina hepimizi guldurmeyi basaran insan oldugu icin.

Bir repligini cok severim.
    -Babaniz ne is yapiyor?
    -Sütçü
    -kac kilo sut sagiyor gunde
    -50 kilo sagiyor 100 kilo satiyor :D

0|0
    0|0
  • kimse onun gibi güldürmedi...

0|0
    0|0
Yükleniyor...