Aranızda Loreena Mckennitt Emma Shapplin dinleyen varmı?

KS halkı Aranızda Loreena Mckennitt Emma Shapplin dinleyen varmı? yoksa bu konuda azınlıktamıyım?

0|0
2|20

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 19

• ailecek dinliyoruz emma şaplinde şaplin yani on numara

1|0
    0|0
  • loreena mckkennit severim ve dinlerim.. özellikle Plunkett & Macleane filimindeki müzikleri beni etkilemişti..

0|1
    0|0
  • loreena mckkennit dinlerim çook küçük yaştan bu yana.. abim üniversite bitirmesini hazırladığı zamanlarda dinlerdi yüksek sesle.. ondan kaldı bana bütün parçaları.. sesi dokunuyor insanın yüreğine

0|1
    0|0
  • Loreena Mckennitt 15 yıldır dinlerim, sağlamdır; ama uzun yolda direksiyon sallarken adamı uyutur. :)

0|0
    0|0
    • evet öyle etki bırakabilir. bende araç başındayken dalmışlığım oluyor

• :) bence mckennitt daha çok kar yağarken veya yağmur yağarken dinlenecek bir insan, bir de şarap olacak yanında ohhh. :) Yazlık değil yani kışlık :)

• özellikle geceleri iyi gider. tesbitine katılıyorum

• Loreena bacıyı çok severim. Açardım eskiden bilgisayardan, itunes visualizer ile. Kafamı dinlerdim :D

0|0
    0|0
    • şimdi dinlemiyor musun

• Melankoli devrim geçti gitti. Depresyondayken böyle yavaş ve duygusal şeyler dinlerdim. Küçüklükten beri elektronik ve yüksek BPM li müzikler dinlediğim için, kafam rahatlayınca pek dinlemez oldum. Bu aralar daha çok chillout , chillstep ve dubstep dinliyorum.

• Ankara'daki dost kitabevinde çalıyordu. Ordaki görevliye sordum bu çalan ne diye içeri gir sor dedi. Gittim sordum çalan arkadaş gülerek cevap verdi : Macadam Flower

0|0
    0|0
  • Sadece ismail yk

0|0
    0|1
  • Emma lovers 10 numara

0|0
    0|0
  • Bana hafif gelir anacım.

0|0
    0|0
  • Evet diyeyim ama 8 olduk, azınlığız :)

0|0
    0|0
    • evet ismini bile duymayanlar var. tabiki tarz meselesi bu. azınlıkta olduğumuzu tahmin etmiştim

• tüm albümleri var arşivde

0|0
    0|0
  • Emma saplin Çarli caplin in karısı olan dimi?

0|0
    0|0
  • İlk defa duyuyorum desem yalan olmaz.

0|0
    0|0
  • Loreena hastasıyım, santiago en sevdiğim

0|0
    0|0
  • Lorennaaa tek geçerim

0|0
    0|0
  • Loreena Mckennitt dinlerim