2. el kitapçıda korsan kitap almışım, ne yapmalıyım?

Arkadaşlar evt , öğrenci olduğum için orijinal alamıyorum, korsan da almak istemiyorum , 2. el kitapçıya gittim büyük bir hevesle aldığım kitabın arkasında bandrol olmadığını , taşıması zorunlu değildir ibaresinin de yer almadığını gördüm. Çok sinirlendim şimdi , götürsem geri de almazlar

0|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

• Düşüncen çok hos. Böyle bir duyarlılığın varsa kitabı götür, geri almıyoruz derse dahi uzatmadan kitabı orada bırak ve dön.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Öğrenciyim ben de...
    Özellikle indirimleri kovalıyorum kitap konusunda ve daima orjinal alıyorum.
    Kitabı iade et paranı vermeseler bile.

0|0
    0|0
  • Duyarlılığın güzel. Fakat korsan kitaplara daha uygun fiyat olduğu için genelde tercihler arasında. Hele ki ögrenciyken ve kitap okumayı severken. Geri götür çok rahatsız ettiyse fakat seninde hatan var dikkat etmen gerekiyordu.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Arkadaşın orijinal kitabını korsan sokağa götürüp yaklaşık bir saate çoğalttırmış insanlardan olduğumdan cevap vermedem iyi olacak :D (Öğrencilik hali, kitap çok pahalı, sonradan görme aşağılık bir hocanın zorlamasına inat, anlaşmalı yerden zorla aldırmaya çalışıyordu)

0|0
    0|0
  • Kitabın icine zıç sonra beleşden ver satsınlar :D

0|0
    0|0
  • Duyarlılığını takdir ettim. Istersen gidip iade et, almazsa da rahatsız olduğunu belirt

0|0
    0|0
    • şu an için ben de öyle yapmayı düşünüyorum, yoğun olduğum için çok sık kitap okuyamıyorum böyle bir hevesle aldım işte , insan bir bakar dimi :)

• taktir ettim doğrusu ama öğrencilikte idare et olur böyle şeyler

0|0
    0|0
  • bu kadar takıntılı olma bence sonuçta sen o kitabı 2. el alıncada kitabı yazan kişiye bir faydan olmuyor korsan alıncada.

0|0
    0|0
    • iyi ama zamanında o kitap orijinal alınmış ve hakkı verilmiş , o dakkadan sonra söz hakkı sahibinin oluyor biraz :) Ben yağmurdan kaçarken doluya tutulduğuma ve kandırıldığıma yanıyorum :(

• o zman şu açıdan düşün ve rahatla :) . . orjınal kitap olsaydıda senın 2. el kitap satan adama odediğin para o yazara gitmicekti , korsan olan kıtabı aldıgın ıcın verdıgın parada gitmicek. bunu dusunmen rahatlatabılır :) bidahada alma 2. el den :) ucuz kıtap satan bıldıgım bı site var. kıtapyurdu. com

• sdgfdsgdstg çok sinirlenmiş oyş yesinler lan :DDD

0|0
    0|0
Yükleniyor...