Ayrı şehirlerde aşkın ömrü ne kadardır?

Ayrı şehirden ilkşkiniz oldu mu? nelere dikkat etmeli ve ne kadar sürdü?

0|0
12|7

En İyi Kız Görüşü

• ben de sevgilimle ayrı şehirlerdeyim, uzun süredir görüşemiyoruz. en büyük sıkıntı istediğinde yanında olmaması ve bazen ona ulaşamamak. o kadar özlersin ki hiçbir şey yapasın gelmez ve günlerce evde oturup beklersin sanki yaptıklarını görüyomuş gibi. insanı mallaştırır kısacası, ne kadar uzun süreceği de tarafların dayanmasına bağlı. çünkü cidden zor bi olayy

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• ben sevgilimden cok uzaktayim, yilda sadece 2 ay gorebiliyorum. evet cok zor ama boyle bi durumda en onemlisi birbirinize guvenmek. Ben sevgilimi sk sk ariyorumm oda beni ariyorr. Uzakta olmamiz bi taraftan cok iyii cunki degerini daha cok anliosuunn. Tabii herkez buna dayanamazz her yigidin harcii degildiirr baziilerii dayanamayipp hemen ayriliyolarr.

0|0
    0|0
  • ayrı ulkelerde bıle surdurdum ben ılıskımıde adam kaçtı:P yeterkı telefonlada olsa yanında oldugunu hep hıssettır ılgını ustunden eksık etme sahsen ayrı sehırdede ayrı ulkedede ılıskım oldu.hıç sıkılmadım sureklı yanımdamıs gıbı hareket ettım ama adamlar kaypak cıktı gıttıler

0|0
    0|0
  • 1 bucuk senedır ckyorz 3 defa bulusabldk ama herseye ragmen devaam <3 bayramda el öpmeye gıdıcem kayınvalıdecgmn :);

0|0
    0|0
  • gerçekten sevenler için mesafeler aradaki kml'ler lanet olası sayıdan başka birşey değildir. kimileri yanındayken bile uzaktı önemli olan uzakta olanı yanında hissetmek ..

1|0
    0|0
  • en az 2 haftada bir görüşülmeli.

0|0
    0|0
  • kız kardeşimin 1 yıl oldu sanırım mesafe uzun olmasına rağmen sık sık görüşüyorlar.gayette sadıklar birbirlerine.

0|0
    0|0
  • :))) ablamınki 7 yıl oldu evlilerr cok mutlular

1|0
    0|0
  • ayrı ülke olduğunda ne kadardır peki ? :)

0|0
    0|0
  • gercekten farklı ve degısık bırsey yakaladım mı ınan uzaklıgın onemı yok.

0|0
    0|0
  • 2 haftada bir veya ayda bir görüştüğün sürece uzaktan aşkın tadına doyulmaz..

0|0
    0|0
  • pek uzun değil.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Aslında çok zor ve bir o kadarda güclü olur böyle ilişkiler.Ama kahrolası güvensizlik girdimi işin içine o ilişki can çekişiyor demektir.Sağlam bir güvene ihtiyaç olduğunu düşünüyorum.

1|0
    0|0
  • valla benistmeiyordum bir kere denedim çok sorun çıkıyo bir keresinde oldu aynı okuldandık geziye gittim kız bana sulanıyordu sonra çıktıgımı öğrendi konuşturdu bende dedim sorsaydın bana çıktığın varmı söylerdim dedim ikiside çekip gitti sonra :)))

0|0
    0|0
  • inan yan yana olandan daha iyi çunku gunumuzun ılıskılerı o kadar yılısık ve saçma oldu kı uzaktaysa ve sana gercekten sadıksa no problem

0|0
    0|0
  • uzun ömürlü

0|0
    0|0
  • iki kişide yürekliyse sonsuzdur

0|0
    0|0
  • Adamına kadınına göre değişir bu.

0|0
    0|0
  • bende bunu merak ediyorum acaba sıkılma falan olur mu